הסגן המיועד אורן כהן חושף:"בבחירות יוסי סדבון הציע לי יותר ובחרתי ברפי סער"

חשיפה בלעדית באתר השרון פוסט: הסגן המיועד, אורן כהן, חושף לראשונה בשרון פוסט כי בתקופת הבחירות, יוסי סדבון הציע לו יותר, אך החליט לתמוך ברפי סער. בישיבת המועצה בה אושרה סגנותו של כהן, סדבון התנגד למינוי ואורן כהן זרק לעברו שמוזר לו שדווקא הוא מתנגד "ודי לחכימא ברמיזה", אמר אז אורן כהן.

אורן כהן עם ראש העירייה רפי סער
כהן:"ההצעה המקורית הייתה שאני וצביקה צרפתי נחלוק ברוטציה, את תפקיד הסגן בשכר. סדבון הציע בתמורה לכניסתי כי תקציב הספורט יוכפל, ומי שהוביל את המשא ומתן בזמנו היה אריק לויטה שהגיע אלי הביתה וישבנו עד 0200 לפנות בוקר. במהלך הפגישה, לויטה, חזר כמה וכמה פעמים שסדבון מעוניין לשפר את ההצעה אך אני סירבתי בכל תוקף. צריך לזכור שבאותה עת הייתי צריך לבחור בין שתי ברירות: הצעת סדבון לעומת חבירה לרפי סער ללא כל הבטחה או הסכם. החלטתי לבחור ברפי כי הלכתי עם הלב, הערכים והאמת הפנימית ולא השיקול הצר והמזדמן. צריך לזכור שאם אני בעת ההיא הייתי הולך עם סדבון, סדבון היה מצליח להוציא קואליציה של 14 איש לפחות מהימין והשמאל, ואז היה מייתר את טענות המתנגדים לו, כי הטענה המרכזית נגד סדבון היתה שהוא מכר את העיר למרצ. סיטואציה כזו היתה יכולה להיות קריטית לתוצאות הבחירות".
מה רפי הבטיח?
כלום, רק חברות אמת ושותפות לדרך".
איך סדבון קיבל לבסוף את ההחלטה שלך שנחשפה פומבית בשרון פוסט?
"הוא הפעיל לחצים הרבה זמן ולבסוף הבין כאשר הבהרתי ואני נחוש עם החלטתי".

יו"ר האופוזיציה, עו"ד יוסי סדבון, מגיב לדברים:"לפני הבחירות בסיבוב השני הייתה שיחה טלפונית ביני לבין אורן כהן שבה בדקתי אפשרות של תמיכה שלו ושל סיעתו בי וברשימתי. אורן התנה תמיכה בי בכך יקבל תפקיד סגן ראש עיר בחצי קדנציה ואת תיק הספורט כאשר צביקה צרפתי מתחיל בקדנציה ראשון. מאחר ודובר על חבירה בין שתי סיעות שלכל אחת מנדט אחד סה"כ 2 מנדטים לסיעה שלנו הבטחתי לבדוק אפשרות  זו דבר  שלא הגיע לסיכום. לא הייתה שיחת המשך ולא נחתם הסכם כפי שנעשה עם סיעות אחרות ולכן גם לא היה פרסום בדבר סיכום זה כמתחייב בחוק".

יוסי סדבון
– התנגדת למינוי שלו כסגן של רפי סער בישיבת המועצה.
"התנגדתי למינוי שלו כסגן משום שהוא מגיע עם מנדט אחד בלבד בעוד שסיעות אחרות עם 3 מנדטים נדחו. היציבות הקואליציונית לא מצדיקה מינוי של סגן בשכר לסיעה שזכתה במנדט אחד  דומני שזה חסר תקדים. בישיבת מועצת עיר הדגשתי שלא מדובר בהתייחסות אישית אלה בהתייחסות מערכתית".
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות