ליהי בנדיבה, מכפר סבא, אמנם לא זכתה בתחרות מלכת היופי אבל הביאה לעיר המון כבוד "אני מרגישה הרבה גאווה מכולם וזה מחמם מאוד את ליבי"

ליהי בנדיבה, בת 18 מכפר סבא. תלמידת תיכון כצנלסון במגמת תקשורת וכימיה, רוצה להיות מש"קית ת"ש בצבא, מעריצה את אופרה וינפרי ויש לה חבר כדורסלן. ותנו לה כבוד: היא לקחה חלק חשוב בתחרות מלכת היופי 2019.

עד לא מזמן עבדה כסייעת בגן ילדים, והיום היא עובדת כמוכרת בחנות צעצועים. התנדבה באופן קבוע בעמותת "מלוא הטנא", שמחלקת אוכל למשפחות נזקקות. היא מגיעה מבית מסורתי דתי. אחותה, חרדית שחזרה בתשובה ומתגוררת בבני ברק והיא מודל החיקוי שלה. ליהי בוגרת לימודי תיכון במגמת תקשורת וכימיה וקיבלה בסיום התיכון תעודת הצטיינות במעמד ראש העיר.
האישה שהייתה שמחה לפגוש היא אופרה וינפרי, "אישה מעוררת השראה שהצליחה להתגבר על כל הקשיים בילדותה כדי להגשים לעצמה את החלומות". בראיון מיוחד לאתר השרון פוסט, היא מספרת על החוויה, התכניות לעתיד וממליצה לבאות אחריה "כל אחת יכולה להגשים את עצמה ואת החלומות שלה בדרך כזו או אחרת".

הי ליהי..נתחיל מהסוף, לאיזה מקום הגעת בתחרות?

"אז התחרות מתחלקת לפי שלבים, לאחר מיונים מודיעים על הנבחרת הסופית. 12 המועמדות הסופיות שהתקבלו לתחרות באותה השנה. את הצילומים, ההפקות וההשקות עושות כל הנבחרת יחד. ולבסוף שלב הגמר שאליו עולות רק 2 בנות ולשם לצערי לא זכיתי להגיע. שאר הבנות האחרות לא מדורגות. אך זכו להיות חלק מהנבחרת של תחרות מלכות היופי. שזו גאווה עצומה בפני עצמה".

איך בכלל הגעת לתחרות ?

"עולם הדוגמנות תמיד היה משהו שרציתי לעסוק בו. אך בגלל שהיה לי חשוב להשקיע בלימודים ולתת את מיטבי החלטתי לדחות את החלום לרגע שבו אוכל לתת את כל כולי. עם סיום הלימודים, אבא שלי החליט לרשום אותי בהפתעה לתחרות, ואודיע לי כמה ימים לפני שיש לי אודישן. התרגשתי מאוד. התגובות של המשפחה והחברים היו מאוד מפרגנות וזה מאוד עודד אותי להצליח בזה יותר. עד עכשיו אני מודה לו שרשם אותי לתחרות ובזכותו זכיתי לחוות חוויה שאין כמותה".

מה ההשתתפות נתנה לך. את חשה שזה פותח דלתות? 
"התחרות העניקה לי רבות. בין רגע השתתפתי בהפקות גדולות עם הצלמים, המאפרים והמסרקים הכי נחשבים בתעשייה. וזכיתי לחוות את עולם הדוגמנות מקרוב. התחרות נתנה לי לטעום מהמקצוע ולגרום לי להבין שאני אכן מעוניינת בכך. שזהו המקום המתאים לי ואני מתכוונת להמשיך ולהתפתח בתחום. היא נתנה לי הרבה מוטיבציה להמשך דרכי".
איך החברים והסביבה בכלל הגיבו?

"מאז שאני קטנה תמיד פרגנו לי ואמרו שאני צריכה ללכת לדגמן. ולכן עם התקבלותי לתחרות הקרובים שלי ממש לא היו מופתעים  וידעו שזה רק עניין של זמן עד שאתחיל בתחום. כולם מאוד מפרגנים, מאוד תומכים ומאמינים בי ובדרך שבה בחרתי. אני מרגישה הרבה גאווה מכולם, וזה מחמם מאוד את ליבי".

התאכזבת שלא זכית?

"לא התאכזבתי, בסה"כ ידעתי מראש שאני מגיעה לתחרות ותחרות משמעה היא שבסוף יש זוכה אחת. אני מתייחסת לתחרות כאבן דרך להצלחה בתחום. כצבירת חווית חדשות ומרגשות. נהניתי מאוד, הכרתי חברות ומכאן הדרך עוד ארוכה".

בנית חברויות שם? 

"כמובן שבניתי חברויות. רוב הזמן ביליתי עם עוד 11 בנות שזוכות לחוות בדיוק את אותה חוויה כמוך. חווינו את אותן החוויות יחד, ולכן היינו אוזן קשבת אחת של השנייה. יצא לי להכיר את כולן לעומק, וכל אחת הביאה איתה משהו אחר לתחרות. נהניתי מהחברה של כולן. כל אחת מיוחדת בפני עצמה".

איך הרגשת בתהליך כולו? הייתה קנאה? פרגון אחת לשנייה? 

"בתהליך כולו היה המון פרגון מכולן. בגלל שכבר הפכנו לחברות מאוד קרובות ממש דאגנו אחת לשנייה. תמיד צחקנו, חייכנו ונהנו יחד. בזמן התחרות התחרותיות בכלל לא הייתה מורגשת, התעסקנו בלהצטלם, לעשות כייף ובעיקר ליהנות מהדרך שלא כל אחת זוכה להיות בה".

היו גם רגעים קשים?

"כמובן שעולם הדוגמנות הוא לא עולם פשוט, יש גם רגעים מתישים לאחר יום צילומים ארוך. או לדוגמא להצטלם בחורף עם בגד ים בחוף הים. אבל זה חלק מהעבודה. וזה מראה שמעבר ליופי שמאפיינת את התחרות גם האופי מקבל מקום. אני חושבת שלא  כל בחורה הייתה מסוגלת לכך. וזה בעצם גם החותמת שלי לדעת שאני כן מתאימה לתחום. כי למרות הכול לא הייתי מוותרת על זה לרגע".

מה התכניות שלך לעתיד?

"התכניות שלי לעתיד מתחלקות לשתיים. בפן האישי לבצע את חובתי לשרת את המדינה, ללמוד מקצוע שאני אוהבת ולהתחיל את חיי כאישה בוגרת. ועם זאת להצליח לשלב את הפן המקצועי ולקחת את הידע והניסיון שצברתי בתחרות וליישם אותו בעולם הדוגמנות הגדול. לקדם את עצמי, להתפתח ולהצליח להמשיך להגשים את החלום שלי".

היית ממליצה לאחרות להשתתף בתחרות?

"אני חושבת שהתחרות מאוד מחזקת את הביטחון העצמי. בכל זאת להתקבל לנבחרת הסופית מתוך 3,000 בנות שהגישו מועמדות זה מאוד מכובד. מעבר לכך התחרות מעניקה לך בגרות, עצמאות והמון מוטיבציה להצלחה".

לסיום, כמתמודדת בתחרות מלכת היופי, איזה מסר היית רוצה להוביל לבאות אחרייך? 

"כמתמודדת בתחרות מלכות היופי הייתי רוצה להעביר לבאות אחריי, את היכולת לדעת שכל אחת יכולה להגשים את עצמה ואת החלומות שלה בדרך כזו או אחרת. זה אף פעם לא מאוחר ללכת ולנסות את להגשים את החלום. אני מאמינה שכאשר את שלמה עם עצמך ומאמינה בך זה מקרין גם לסביבה שלך. במהלך דרכך תיהיה את ותבליטי תמיד את התכונות החזקות שבך החוצה. ויחד עם הרצון הרב להצליח תגיע גם ההצלחה. כי אין דבר העומד בפני הרצון!".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות