אוטומציה עסקית היא מקצוע העתיד

העולם עובר לאוטומט וניתן לראות את זה בכל תחומי החיים מקופות אוטומטיות בסופרים ועד בוטים שמחליפים שירות לקוחות. נותני שירות יודעים היום שעל מנת להציע שירות בעל ערך גבוה ולייצר יתרון תחרותי, חשוב לאמץ כלים אוטומטיים על מנת להגדיל מכירות ולקדם עסקים וארגונים בכל ענף. למעשה, על פי הערכות מסתמן ששוק האוטומציה יטפס משווי של 13.4 מיליארד דולר ב-2018 ליותר מ-20 מיליארד דולר ב-2021! ישראל אגב נחשבת למובילה בשוק האוטומציה ולכן, זה רק צעד טבעי להיכנס לתחום ולייעל את התפעול, להעלות את הרווחים והכל בהשקעה כספית מינימלית תוך שימת דגש על חדשנות. מה כוללת אוטומציה עסקית ומה חשוב ללמוד כדי להצליח בתחום?

להכיר וליישם את המודולים המתקדמים
יש מודלים קטנים שעושים הבדל גדול בתהליך שירות לקוחות, אינטראקציה ושיווק. אחד מהם הוא זאפייר. כלי אוטומציה פופולארי שמחבר את היישומים והפלטפורמות המועדפים, בין אם אלה פלטפורמות לדיוור ישיר או אפליקציות ומעביר ביניהם מידע באופן אוטומטי.  למשל, שכל פריט שמתקבל בדרופבוקס יועבר לג'ימייל בצורה אוטומטית וכשמדברים על הזירה החברתית, על ידי שליחת פוסטים חדשים, שמירת קשר עם לקוחות על ידי הוספת טפסים וסנכרון הנתונים ישירות לרשימות תפוצה, העברת הלידים למערכת CRM מערוצי מידע שונים ועוד הרבה מאוד דרכים אוטומטיות חכמות.

מגוון אפשרויות תעסוקתיות
אוטומציה עסקית מציעה מגוון הזדמנויות עסקיות בין אם ברצונכם לעבוד בתור שכירים או עצמאיים או בכלל מחפשים השקעה פאסיבית. היתרון הגדול הוא שאפשר לייעץ, להכווין וללוות פרויקטים ועסקים מכל הסוגים בתהליכי הטמעה של כלים אוטומטיים. יתרונות בולטים הם שאפשר לעבוד מכל מקום, ברחבי העולם, בכל עת וכל שצריך זה רק מחשב נייד, השירות הוא יקר ערך לארגונים אבל ברגע שאתם לומדים את הטכניקה תוכלו ליישם אותו בקלות כל פעם מחדש. בנוסף, לא נדרשת השקעה כספית בעסק עצמו כך שיהיו לכם רק רווחים והכנסות בלי כמעט הוצאות.

איך כובשים את עולם האוטומציה העסקית?
יש חשיבות רבה לידע עדכני ולהכרות עם כל הפלטפורמות, הכלים והחידושים בתחום ולאחר מכן, לבדל את עצמכם בתחום החדשני הזה כמי שיכולים לסייע לארגון למקסם רווחים ולהפיק את המרב מהפעילות העסקית. מתכנון אסטרטגיה המותאמת באופן ייחודי לכל ארגון דרך אפיון צרכי הלקוח בצורה מעמיקה והתאמת פתרונות הנכונים להם לפי צרכים, תקציב, קונספט. כיצד לייצר אינטגרציה בין כל המערכות שקשורות לעסק ולהציע פתרונות לכל בעיה או צורך.

חשוב ללמוד קורס אוטומציה עסקית מהמומחים בתחום אשר מנוסים ובקיאים בכל החידושים ויידעו להנחיל לכם את הידע הרלבנטי והמתקדם, לרבות דגש שיווקי, התנסות מעשית וליווי בשטח. בניגוד לסברה הרווחת, אין צורך בידע טכני מוקדם על מנת להשתלב במפגש בין אוטומציה לעסקים. כל שצריך זה רצון ומוטיבציה להצליח.

 

הכתבה באדיבות דודו ציזנר, מייסד קורס אוטומציה לעסקים

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות