איך סדנה למשחק יכולה להעלות את הביטחון העצמי

לא כולם נולדים עם ביטחון עצמי גבוה ולא כולם גדלים בסביבה המטפחת להם את הביטחון העצמי. האתגר הגדול במרוצת הזמן הוא לבנות ביטחון עצמי וליהנות מההשפעה החיובית שהוא מעניק לטווח הארוך.

קרדיט לתמונה – אייל רוזלס


לביטחון יש חלק משמעותי באיכות החיים הן בניהול מערכות יחסים והן בראיונות עבודה, פרזנטציות מול לקוחות ואפילו במשימות יומיומיות.
מי שמחפש דרך יצירתית להעלות את רמת הביטחון העצמי יגלה שסדנה למשחק תעניק לו את הכלים האולטימטיביים לכך. סדנה בה רוכשים את הכלים הנכונים לעמוד מול קהל, לתקשר מסר בצורה ברורה כולל רעיונות מופשטים, להשתמש נכון בשפת הגוף וליצור את הדימוי הנכון. הדרך בה תרצו להיתפס בעיני אחרים ואת העוצמה והכוח הפנימיים שיאפשרו לכם לעשות זאת.

כיצד הסדנה יכולה לעזור לכם בבניית הביטחון העצמי?
התמודדות עם פחדים – רבים עולים לבמה כשהם בטוחים שאף אחד לא יסתכל עליהם, שהם לא יעמדו בלחץ, שאין להם מה להציע, הקול רועד, הלב פועם והוגף מתקשר חוסר ביטחון מוחלט. במהלך סדנה למשחק תוכלו  ללמוד כיצד להתמודד עם הפחד או עם דברים שחשבתם שלא תעשו לעולם שקשורים לקהל וברגע שתתמודדו עמם תבינו שיש לכם את הכוח לעשות זאת ותלמדו איך לעשות זאת שוב ושוב עד שתרגישו שאומנם יצאתם מאזור הנוחות שלכם אבל שאתם מתפקדים היטב בכל הסיטואציה.
שפת גוף שעושה הבדל גדול – חלק בלתי נפרד מביטחון עצמי קשור לשפת גוף. ברגע שהגוף משדר ביטחון הוא גם משפיע על התודעה וביחד אפשר להרגיש יותר בטוחים כשיודעים איך לגרום לגוף להשתחרר מתגובה אוטומטית של חוסר ביטחון ולשדר משהו אחר – משכנע, מעצים, יציב וחזק בכל סיטואציה.
נפלאות האימפרוביזציה – יכולת אלתור יכולה לסייע מאוד בבניית ביטחון עצמי. אם אינכם סומכים על עצמכם שתתפקדו היטב בסיטואציות מלחיצות, לא תדעו מה לומר או איך להגיב, ברגע שאתם לומדים טכניקת אילתור שמאפשרת לכם להגיב ולהתמודד גם עם הלא נודע והבלתי צפוי – יש לכם את מה שדרוש להצלחה.
עמידה מול קהל – אחד הפחדים הגדולים שמלווים את מי שסובל מביטחון נמוך הוא פחד קהל. שישפטו, שיזלזלו או שפשוט לא יקשיבו. במהלך סדנה למשחק לומדים לעמוד מול קהל בכל דרך בין אם על במה ובין אם קהל מאתגר, אפילו מראיינים בעבודה או הממומנים בעבודה או כל קהל מכל סוג שאתם חוששים לעמוד בפניו ואיך לשמור על שלוות נפש, להעביר את המסר, תוך שימוש נבון בשפת גוף ולנצח את הפחד הגדול של עמידה מול קהל מכל סוג.

בסדנה למשחק רוכשים כלים לכל החיים שישמשו אתכם בכל סיטואציה אפילו אם אין לכם שאיפות להשתלב בעולם האמנות והבידור וכל מה שאתם רוצים זה להעלות את הביטחון העצמי ולאפשר לעצמכם חיים טובים יותר.

 

הכתבה בשיתוף אייל רוזלס, לימודי משחק לבמה ומול מצלמה

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות