רוצים להיפטר מהשומן שלכם? תחשבו על זה שוב

שיתוף ב facebook
שתפו

כמה פעמים יצא לכם להסתכל על הגוף שלכם ולחשוב שעם קצת פחות שומן באזורים הנכונים וזהו, אתם מרוצים מהגוף שלכם. אך בזמן שאתם מחפשים להיפטר מהשומן שלכם, האם ידעתם שהשומן שלכם יכול לשמש כממלא במקומות אחרים בגוף?

כדי לענות לכם על השאלה הזו, אספנו עבורכם את היתרונות בשימוש בשומן עצמי ואיפה נפוץ להשתמש בו-

אין יותר טבעי מזה

בניתוחים פלסטיים רבים, למשל ניתוחי חזה, שומן עצמי יכול לתת מענה ותחליף לשתלי הסיליקון ובכך לבטל כל סיכון אפשרי לגוף. שומן עצמי למעשה, הוא מאה אחוז טבעי ואין בו דבר אחד רעיל או מסכן. אם אתן מעוניינות בהגדלת החזה שלכן, בררו על שומן עצמי במקום על שתלי סיליקון. בדרך כלל השומן יילקח מאזור הירכיים והמותניים, יועבד ויועבר לחזה. מה שמביא אותנו ליתרון הבא.

שניים במחיר של אחד

תכננתן לעשות ניתוח חזה, החלטתן שאתם עוברות תהליך של שומן עצמי שנלקח מאזור המותניים והירכיים. תהיו בטוחות שבחרתן נכון. לא רק שאתן מקבלות השתלה של שומן שהוא לחלוטין שלכן ולחלוטין בריא, אתן למעשה מקבלות שאיבת שומן ממקומות אחרים בגוף. כך, אתן גם מקבלות את החזה שרציתן ובו בזמן מקבלות גיזרה חדשה בה תוכלו להשוויץ לאחר זמן ההחלמה מניתוח החזה. מדהים לא?

תשכחו מצלקות נוראיות

חשש אחד עיקרי לפני שמחליטים לעבור הליך פלסטי הוא עניין הצלקות. בעבר הצלקות היו גסות וגדולות מאוד אך עם השנים החלו להיות נעימות יותר למראה וגם קטנות יותר ויותר. בזמן שניתוחים פלסטיים רבים עדיין דורשים חתכים כאלה שמשאירים צלקת ברורה, שומן עצמי נשאב דרך מחט קטנה וכלל לא משאיר סימן לאחר זמן ההחלמה. כך שאם אתם חוששים מהצלקות העתידיות, הורידו חששה אחת מליבכם.

הימנעות מגורם חיצוני

משהחלטתם על ניתוח עם שומן עצמי, אתם חוסכים לעצמכם את הדאגה שבטיפול שתלים שלא קשורים לגופכם. כאשר מכניסים לגוף עצמים זרים, לגוף לוקח זמן רב לקבל את העצם הזר ובכך גם זמן ההחלמה ארוך יותר וקשה יותר. עם תהליך של שומן עצמי, אין עצם זר אחד שנכנס לגופכם, אין לכם הצורך בלדאוג ולחזור לבדיקות שונות ונשנות על טיבו של השתל ולאחר שסיימתם את הטיפול אתם חופשיים ליהנות ממה ששלכם.

שומן עצמי הוא פתרון חשוב מאוד עבור אנשים רבים שמעוניינים לשנות את גופם אך לא מעוניינים בגורמים חיצוניים שיכנסו אל גופם ויישארו שם. הפחד והסיכון מתבטל לחלוטין כאשר מדובר בשומן שלכם עצמכם ומאפשר לכם ליהנות מהגוף שלכם ומהשומן שלכם, פשוט איפה שאתם רוצים אותו.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות