יום העצמאות בכפר סבא: חנן בן ארי ואתניקס וגם עדן חסון, נופר סלמאן, אילנה אביטל, עברי לידר, מאור אדרי ורבים נוספים

עיריית כפר סבא, בהובלת החברה לתרבות ופנאי ומחלקת אירועים, חושפת את האמנים, שיופיעו השנה בחגיגות ערב יום העצמאות- הזמר חנן בן ארי ולהקת אתניקס יופיעו בבמה המרכזית, שתוצב השנה בכיכר העיר, כחלק ממדיניות ראש העיר לחיזוק מרכז העיר ומרקם העסקים. בבמה זו יופיעו גם להקות מחול מקומיות, יתקיים מופע הזיקוקין המסורתי ועוד. במהלך הערב ייוצבו ברחבי העיר מגוון רחב של במות וכל אחת מהן תיתן מענה לפלח אוכלוסייה אחר.

בני הנוער יזכו בבמה ייחודית בפארק העירוני, שם יופיעו עדן חסון ונופר סלמאן. בבמה נוספת שתוקם במדרחוב ירושלים יופיע עברי לידר, מתחם 'חצר השוק' יהיה פתוח לקהל הצעיר 18+ שם תופיע להקת מלבי טרופיקל. במה מיוחדת ונוסטלגית תוצב בשטח היכל התרבות והיא מיועדת לקהל הבוגר שם יופיעו האחים אסנר שיארחו את אילנה אביטל, אופירה גלוסקא ורדינה כהן. עוד תוקם, גם במה יהודית, בה יופיעו עמירן דביר ותזמורת רוזנבלום. כמו כן, יתקיימו מתחמים ופעילויות שמיועדים לאנשים עם מוגבלויות. במת ילדים באמפי ספיר עם רוני ולהקתה עם מופעי רחוב,

בשורה לתושבי השכונות קפלן, יוספטל ועלייה- לבקשתם חגיגות העצמאות המסורתיות יתקיימו ביום חמישי ה- 9.4 במגרשי הכדורגל ששודרגו לאחרונה. בבמת קפלן ויוספטל יופיעו אלון אילן שיארח את פיני חדד, איזיקס, מורן קריטי ובועז טביב. כמו כן, יתקיים מופע קובני והרקדת סלסלה, מופע לילדים- ג'ימי וג'ן ועוד. בבמה בשכונת עלייה יופיעו מאור אדרי וציון גולן, בנוסף יתקיים מופע לילדים- 'נתי הגעתי הופעתי' ועוד.

אירועים נוספים שיתקיימו ביום העצמאות, חמישי ה- 9.5: בפארק 80 שבשכונה הירוקה ובשכונת תשלו"ז יוקמו מתחמי הפנינג ופעילויות לילדים וכן יוקמו מתנפחים לרווחת ההורים והילדים.

ראש העיר, רפי סער: "בימים אלה אנו משלימים את היערכותנו לאירועי יום העצמאות שהולכים להיות הגדולים בתולדות העיר, וצפויים לקחת בהם חלק עשרות אלפי תושבים ומבקרים. היה חשוב לי באופן אישי להביא לידי ביטוי את כלל הקהלים בעיר, ולכן עמלנו על במות ייחודיות עם מיטב האמנים והפעילויות.  אני מזמין את כל התושבים, קטנים וגדולים, להגיע לחגיגות ולחגוג יחד את יום העצמאות למדינתנו".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות