ההרשמה לקייטנות יול"א העירוניות בכפר סבא נפתחו: הפחתה של 480 ₪ בעלות השנתית הכוללת

עיריית כפר סבא פותחת את ההרשמה לקייטנות השנה, לא תהיה תוספת במחיר הקייטנות לעומת שנה שעברה, אלא הפחתה של 480 ₪ בעלות השנתית הכוללת *השוני היחיד הינו שינוי שיטת הגבייה ופריסת התשלומים בעקבות חוק הצהרונים, זאת בשיתוף עם ועד הורי הגנים אשתקד.

מאת: אירית מרק

הקייטנה תפעל לאורך כל חודש יולי והיא תכלול את תכנית ההעשרה הייחודית והחווייתית "יולי שמח ביול"א" עיריית כפר סבא, בהובלת החברה לתרבות הפנאי, ובשיתוף ועד הורי הגנים נערכת לקייטנות יולי בגנים עם תוכנית העשרה מגוונת בדגש על תחומי האמנות, הספורט, הבריאות והמדעים. מדובר בקייטנה ייחודית ובה תכנית העשרה חינוכית, "יולי שמח", שזכתה להצלחה גדולה בקרב ההורים, הילדים והצוותים החינוכיים. תכני ההעשרה יהיו ממגוון עולמות התרבות והתוכן ויהוו העשרה נוספת לפעילויות הקיימות בצד תכני עניין ולימוד המתאימים לילדי הגן.

הורי ילדי גני היול"א מתבקשים לאשר את רישום ילדיהם לקייטנת הקיץ ביולי. את ההרשמה ניתן לבצע באמצעות טופס מקוון באתר העירוני. הקייטנה תפעל לאורך כל חודש יולי במבנה הפעלה דומה לפעילות יול"א בחופשות החגים- מה-01.07 ועד 31.07, ימים א'-ה' ובין השעות 07:30-17:00. יש לציין כי אין תוספת במחיר הקייטנות לעומת שנה שעברה, אלא דווקא הפחתה של 480 ₪ בעלות השנתית הכוללת.

להצטרפות לקבוצה המובילה בעיר לחצו כאן > כפר סבא שלנו

השוני היחיד הינו שינוי שיטת הגבייה ופריסת התשלומים בעקבות חוק הצהרונים. התשלום לחודש יולי עומד כיום על 2,100 ₪- בשנה שעברה גולם סכום זה במסגרת התשלום החודשי ששילמו ההורים ואילו השנה בעקבות חוק הצהרונים וחוק הקייטנות שנחקקו לאחרונה, התבצעה הפרדה תקציבית בין הפעילות השנתית לזו ביולי. עיריית כפר סבא רואה לנגד עיניה את ההורים והילדים, ולכן מעניקה 10% הנחה לילד שני ואילך וכן ביצוע פריסת תשלומים לנוחיות ההורים.

יש לציין כי בשנה הבאה כבר ייגבה התשלום עבור הקייטנות וצהרוני הקיץ כחלק מהתשלום השנתי. ההרשמה תפתח כאמור ב- 16.04.19 ועד ל- 30.04.19 ומידת בצורך תהייה הארכה.

שרון שיינין, יו"ר ועד הורי הגנים מסרה: "חוק הצהרונים וחוק הקייטנות מהווים אתגר לא פשוט הן להורים והן לרשות. בחודש וחצי האחרונים קיימנו דיונים רבים במטרה להוזיל את המחיר, כדי להשיג פריסת תשלומים וכדי להשאיר כמה שיותר הפעלות. בסופו של דבר הגענו להצעה, שמורידה את המחיר הכללי לילד משנה שעברה ושומרת על אותם תנאים. אני מודה לעיריית כפר סבא על הנכונות ללכת לקראת ההורים בשמירת העלויות של השנה שעברה ופריסת התשלומים וכל זאת תוך שמירה על מבנה הפעלה זהה להפעלה ביולי בשנים קודמות"

pixabay
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות