ראש העירייה, רפי סער: "עיריית כפר סבא נערכת לאירועי יום העצמאות"

בשורה לתושבים- עיריית כפר סבא, בהובלת מחלקת אירועים בחברה לתרבות הפנאי, תקיים השנה את אירועי יום העצמאות בשכונות: עלייה, קפלן ויוספטל במגרשי הכדורגל המשודרגים וזאת לבקשת התושבים. האירועים יתקיימו ביום חמישי ה- 9.5 החל מהשעה 18:00 וכוללים מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה והופעות של מגוון האמנים.

האירוע בשכונת עלייה יתקיים במגרש הכדורגל הפועל כפר סבא שבשכונה, ובמהלכו יופיעו מאור אדרי וציון גולן. כמו כן, מופעים לילדים: סמולקין וליזה ונתי הגעתי הופעתי. במקום יוקם מתחם של מתנפחים וכן סוכר וברד חופשי ללא עלות לילדים.

באירוע במגרש הכדורגל בית"ר כפר סבא, המשותף לשכונות קפלן ויוספטל, יופיע ירון אילן שיארח את פיני חדד, איזקיס, מורן קריטי ובועז טביב. כמו כן, יתקיימו מופעים לילדים: סמולקין וליזה, ג'ימי וג'ן, הרקדת סלסלה ומופע תלבושות. יתרה מזאת, יתקיים מופע זיקוקין.

נזכיר כי עיריית כפר סבא, בהובלת רשות הספורט העירונית, שדרגה את שני מגרשי הכדורגל בשכונות והתקינה במקום דשא סינטטי לטובת שחקני הקבוצות. מסיבה זו, נדרשים תושבי השכונות שישתתפו בחגיגות העצמאות לשמור על מתקני הספורט ולא להשליך אשפה במקום. כמו כן, במתחם האירוע העישון אסור, וכן האכילה תותר רק במתחם האוכל המתוחם שיוקם.

ביום העצמאות השנה כל תושבי העיר מקבלים ייצוג, במגוון רחב של אירועים ובמות לכל הגילאים. לרווחת ההורים, עיריית כפר סבא, בהובלת מחלקת אירועים והחברה לתרבות הפנאי, תקיים מגוון רחב של פעילויות לילדים בערב יום העצמאות, וכן ביום למחרת.

*בערב יום העצמאות תופיע בבמת הילדים בקרית ספיר כוכבת הילדים "רוני וחברים"

* במדרחוב ירושלים ולאורך רחוב ויצמן יתקיימו מופעי רחוב ססגוניים ויוקמו מתחמי מתנפחים

*ביום חמישי ה- 9.5 יוקמו מתחמי מתנפחים בשכונות: תשלו"ז והירוקה

בערב יום העצמאות ה- 8.5 תתקיים במת ילדים ברחבת קריית ספיר שם תתקיים ההופעה החיה "רוני וחברים". כמו כן, יוקמו לאורך רחוב ויצמן ומדרחוב ירושלים מתנפחים, יופיעו להקות מחול ויתקיימו מופעי רחוב. יש לציין כי עבור ילדים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם יוקמו מתחמים נגישים: במדרחוב ירושלים ובג'ימבורי פנטזיה.

יתרה מזאת, ביום חמישי ה- 9.5 החל מהשעה 10:00 ועד השעה 14:00 יוקמו שני מתחמי מתנפחים: במתחם הדשא בשכונת תשלו"ז ובפארק 80 בשכונה הירוקה.

ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא נערכת לאירועי יום העצמאות, עם מגוון רחב של במות ואירועים לכל התושבים בכל הגילאים. נעננו לבקשת תושבי השכונה לקיים את האירועים המסורתיים בשכונות באצטדיוני הכדורגל תוך שמירה על המתקנים ששודרגו. אני מזמין באופן אישי את כל תושבי העיר להגיע לאירועים המהנים ולחגוג יחד את החג הלאומי".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות