מצטיין חטיבה : סגן מתן כהן, מ"מ טירונים בגדוד 50 של חטיבת הנח"ל, מתגורר בכפר סבא

סגן מתן כהן, תושב כפר סבא, למד בתיכון גלילי של למד חשבונאות, כלכלה ותורת הארגון ובנוסף שיחק כדורעף, לפני גיוסו עשה שנת שירות דרך השומר הצעיר, שנה עליה מספר כי הייתה מעשירה ומלמדת.

לפני הצבא התחרה מתן בכדורעף בנבחרת ליגת העל של התיכונים בגלילי ולאחר מכן בהפועל כפר סבא בנבחרת הנערים ובנבחרת הארצית ואף זכה בפרסים.

מתן כהן

מתן רצה להתגייס לשירות קרבי, "תמיד ידעתי שאבחר בזה", מספר ומוסיף: "רציתי להתגייס לחטיבת חי"ר מתוך הבנה שכאן אני יכול להשפיע על חיילים, ידעתי שאצטרך לוותר על הספורט במידה מסוימת אך ידעתי שיש מטרה שהיא נעלה יותר אך לצד זה אני משתדל בסופי שבוע לעסוק בספורט ומקווה לעשות זאת גם בעתיד".

מתן משרת כמ"מ טירונים בגדוד 50 בחטיבת הנח"ל, במסגרת תפקידו מתעסק בחינוך ובהכשרה של החיילים, מפקד על מפקדי הכיתות וכ-35 חיילים. "אנחנו המפקדים הראשונים שהם פוגשים בצבא, אנחנו מתרגלים את כל מסגרות הלחימה, תופסים כוננויות, עושים תרגילים ואימונים שונים ומשפרים את הביצועים הפיזיים שלהם", אומר.

"התפקיד מאוד משמעותי עבורי, זכיתי בסגל נהדר והחוויה מלמדת אותי הרבה על חינוך", אומר מתן וכשנשאל מדוע לדעתו קיבל הצטיינות ממפקד חטיבת הנח"ל השיב: "אני מאמין שזה כי אני נותן את כל כולי למשימה ולא הורדתי את הרגל מהגז לרגע".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות