מועדון ליונס כפר סבא יעניק הוקרה לבני נוער העושים למען הקהילה, בהתנדבות מלאה ואלה שמותיהם, פרגנו להם כי מגיע להם !

בטקס רב משתתפים יעניקו חברי מועדון הליונס תעודות הוקרה ל-25 נערות ונערים כפר סבאים מתנדבים שבלטו בפעילות ההתנדבות. הטקס יתקיים, במעמד ראש העיר מר רפי סער, נציבת הליונס הגב' שושנה ניסים ויו"ר ארגוני המתנדבים מר אפרים אריאלי, ב-26 במאי, באשכול פיס בעיר. ההמלצות לאותות נמסרו ע"י יועצות ומורות בחטיבות הביניים ובתי הספר התיכוניים בעיר.
חברי מועדון הליונס
מקבלי אותות ההוקרה מתנדבים ב"כנפים של קרמבו", משטרת ישראל, מד"א, פנימיית עלומים, אקי"ם ועוד. מועדון הליונס מוקיר את המתנדבים הצעירים כבר למעלה מ-30 שנה ובתרומתו זו מגביר את גאוותם של המתנדבים הצעירים.
מועדון ליונס כפר סבא מעניק השנה הוקרה לבני נוער אשר עושים מעל ומעבר ובהתנדבות למען הקהילה בכפר סבא ואלה שמותיהם  :

ישראל יחיה אביבי

תלמיד כיתה י"א בתיכון תורה ומדע, מתנדב מזה שנתיים בתחנת כיבוי והצלה כפר סבא. במסגרת פעילותו יוצא עם הצוותים לכיבוי שרפות, חילוץ ממעליות ורכבים נעולים. משמש מדריך בצופים בקורס הכנה של הנוער המתנדב ואחראי משמרת בתחנה

סתיו ארביב

תלמיד כיתה י"א בתיכון אורט שמיר, מתנדב בתנועת הנוער שחקים של משטרת ישראל

ריף בן שבת

תלמידת כיתה י"ב בתיכון גלילי, מתנדבת בתנועת הנוער שחקים של משטרת ישראל

יונתן בר סלע

תלמיד כיתה י"ב בתיכון גלילי בכיתת מדעים, מתנדב בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו

יהונתן ברון

מתנדב באופן קבוע בכל שבוע בבית הספר סאלד בעיר

יובל גולדל

תלמיד כיתה י"ב בתיכון תורה ומדע,  גם יובל הוא ממתנדבי מד"א המסורים. מתנדב מזה 3 שנים ומתלווה לניידות . כיום הוא משמש מדריך בקורסים ואחראי אתר ולוגיסטיקה של הנוער בתחנה. יובל רואה שליחות בתפקידו.

מעין גוילי

תלמידת כיתה י"א בתיכון הראל, מדריכה תלמידים בכיתות ט במסגרת פעילות בני עקיבא. מעין מתנדבת בפנימיית עלומים וכן במוסד לילדים

תמר וינברגר

תלמידת כיתה י"א בתיכון כצנלסון, ותלמידת מגמת התיאטרון. תמר מתנדבת באקי"ם כפר סבא ומגיעה למועדון 3 פעמים בשבוע, מדריכה בקבוצה וגם באופן אישי חונכת 2 חניכות מורכבות מאוד. גם שירי יוצאת במסגרת המועדון כמלווה לטיולים ומחנות

רוני זאבי

תלמידת כיתה י"ב בתיכון גלילי בכיתת מדעים, מתנדבת קבועה בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו ומשמשת רכזת של השכבה הבוגרת. רוני ממשיכה לשנת שרות בתנועה לפני שירותה הצבאי.

נועם זינגר

תלמידת כיתה י בתיכון רבין, מתנדבת באופן פרטני יזום על ידה. נועם נולדה עם שיתוק מוחין ומתמודדת עם כל האתגרים הנלווים לכך מגיל צעיר. נועם מספרת את סיפורה בפני תלמידים בבתי הספר השונים ובכך מעלה את המודעות והפתיחות לקבלת האחר. היא מדריכה בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו ותורמת רבות לבני הנוער.

גבע חיטמן

תלמיד כיתה י"ב בתיכון הרצוג. מתנדב בתוכנית נטע מזה 4 שנים ובמקביל חונך בבית הספר תלמיד באופן פרטני

שירי טרוטנר

תלמידת כיתה י"א בתיכון כצנלסון ותלמידת מגמת ה תיאטרון. שירי מתנדבת במסגרת המגמה בהופעות מול אוכלוסייה בוגרת ובנוסף מתנדבת באקי"ם כפר סבא 3 פעמים בשבוע, חונכת גם באופן פרטני חניכים מתקשים וגם מדריכה בקבוצה. במסגרת הפעילות יוצאת שירי עם החניכים לטיולים ומחנות.

מרים כחלון

תלמידת כיתה י"ב בתיכון אורט שפירא ומתנדבת במעון בר דרור – בית לאנשים מיוחדים, בעלי מוגבלות שכלית. בימים אלו מעבירה מרים סדנת בישול ל- 6 דיירים שיצאו מהמעון לדירה עצמאית וחונכת אותם לאורך השבוע בביתם

אוראל ליפמן

תלמידת כיתה י"ב בתיכון אורט שמיר. מתנדבת בתנועת הנוער שחקים של משטרת ישראל.

זהר לביא

תלמידת כיתה י"א בתיכון גלילי. מתנדבת במועדון אקי"ם כפר סבא במקביל להיותה מדריכה ורכזת בתנועת הצופים.

מאור מנצובסקי

תלמיד כיתה י"ב בתיכון אורט שפירא. מתנדב בתנועת הנוער שחקים של משטרת ישראל.

איתן מרוואני

תלמיד כיתה י"ב בתיכון תורה ומדע. איתן מתנדב במד"א כפר סבא מזה 3 שנים באופן קבוע. הוא מתלווה לניידות בפעילות מצילת חיים, בנוסף הוא מדריך בקורס עזרה ראשונה.

רחל מסיקה

תלמידת כיתה י'א בתיכון כצנלסון תלמידת מגמת המוסיקה. רחל מתנדבת במד"א באופן שוטף היא מדריכה בנוער העובד והייתה מעורבת במסע התנועה לפולין. גם במסגרת מגמת המוסיקה יוצאים התלמידים להנעים במוסיקה את זמנם של דיירים בוגרים בבתי אבות.

פאר סרקיה

תלמיד כיתה ט בחט"ב בר לב ומתנדב בפעילויות בבית האבן.

שירה פדוה

תלמידת כיתה י"ב בתיכון הרצוג. שירה החלה התנדבותה בפרויקט זרעים של שלום, היא מתנדבת במסגרת פרויקט נערות מובילות שינוי ומהנדסות העתיד. שירה פעילה בארגון לפיתוח מנהיגות –  LEAD , בנוסף היא משתתפת קבועה בפרויקט גשרים של שלום.

שיר פרנקל

תלמידת ט חטיבת בר לב. מתנדבת בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו. שיר חונכת נער עם אוטיזם והיפראקטיביות. לדבריה כנפיים של קרמבו הוא הבית השני שלה

יהלי צפורי

תלמידת כיתה י"א בתיכון גלילי. מתנדבת מזה 3 שנים במועדון אקי"ם כפר סבא, בנוסף היא פעילה בצופים ועוסקת בשילוב של ילדים מהצופים בפעילות עם ילדי אקי"ם

שלי רבאני

תלמידת כיתה ט בחט"ב בר לב, חברה במועצת הנוער העירונית ובפרויקט בונים קהילה לשילוש בני נוער רגילים ובעלי צרכים מיוחדים באמצעות המוסיקה במסגרת גלריה 29

דרור שוהם

תלמידת כיתה י"א בתיכון כצנלסון. דרור לומדת במגמת התאטרון, משמשת מדריכה צעירה בבית הספר , דרור חניכת פנימיית שטיינברג ובמסגרת הפנימייה היא חונכת תלמידים צעירים, עוזרת להם להשתלב ונותנת עזרה למתקשים בלימודים.

דורון שחור

תלמידת כיתה ח' בחטיבת הביניים אילן רמון. דורון חברה במועצת התלמידים הבית ספרית, העירונית והמחוזית. היא מתנדבת בכנפיים של קרמבו – תנועת נוער לשילוב נוער בעל צרכים מיוחדים ונוער בריא. בנוסף מתנדבת בלהקת הנוער הייצוגית ובהרכב מוסיקאלי בגלריה. 

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות