פרויקט עיטור ארונות החשמל בעיר: במקום הראשון סהר שמש שקיבל פרס על סך 2,000 ₪, במקום השני טטאינה סבין

ראש העירייה, רפי סער, העניק בטקס מרגש וחגיגי פרסים כספיים לתושבים ולתושבות, שזכו בפרויקט "אמנות מחדשת רחוב". את הפרויקט יזם ראש העיר במטרה לשפר את פני העיר ולקשטה ביצירות מקומיות ומקוריות. נזכיר כי, עיריית כפר סבא, בהובלת אגף שירות והסברה, פרסמה קול קורא שהזמין את כלל התושבים מכל הגילאים להגיש הצעה לעיצוב ארונות החשמל וארונות התקשורת בעיר. לפרויקט ניגשו 18 מועמדים שאיירו וצבעו ארונות חשמל ברחבי העיר לרווחת התושבים. במקביל נערכה תחרות בין היוצרים וועדת הפרס מיוחדת בחרה את היצירות הטובות ביותר.

במקום הראשון זכה התושב, סהר שמש, בפרס כספי על סך 2,000 ₪ כשיצירתו מוצגת ברחוב בן גוריון פינת הגר"א ועוסקת בפיתוחים הטכנולוגיים בתחום המוסיקה- ממכונת התקליטים, דרך הקלטת ועד לנגני המוסיקה; במקום השני זכתה התושבת, טטאינה סבין, בפרס על סך 1,000 ₪ על יצירתה שמוצבת ברחוב ויצמן פינת תל חי ומציגה חיות ייחודיות- אייאיי ממדגסקר וארנבת אנגורה; ובמקום השלישי בפרס על סך 500 ₪ זכו התושבים: סנדי שמיר על יצירתה שמציגה ינשופים ומוצגת ברחוב הגליל 40 , יוליה סלו על ציורה את בן גוריון שמוצבת ברחוב בן גוריון פינת הרצל, הילה ישיעיהו על ציורה את מרלין מונרו ברחוב ויצמן פינת כצנסלון ואיתי נבט שצייר אשליה אופטית של שני ציפורים שונים והיא מוצבת ברחוב ויצמן פינת ירושלים. נדגיש כי מדובר על מהלך נוסף בייעול השירות לתושב ובשיפור חזות העיר כפר סבא תוך שיתוף התושבים במהלך, כחלק מחזונו וממדיניותו של ראש העיר, רפי סער.

ראש העיר, רפי סער, אמר לזוכים בטקס החגיגי בלשכתו כי "כפי שהבטחתי לאורך קמפיין הבחירות, נושא שיפור פני העיר ותחזוקה שוטפת של התשתיות הינם נושאים מרכזיים שיקבלו טיפול מידי. אני שמח ונרגש להיות פה אתכם ולראות את היצירות המקסימות שמוצגות ברחבי העיר. למעשה היצירות שלכם מוצגות כעת במוזיאון העירוני ברחובות העיר. אני מודה לכם על שיתוף הפעולה, ואמשיך לפעול למען שיפור חזות עירנו היקרה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות