קעקוע שנוכל לחיות איתו – כיצד לבחור איזה קעקוע לעשות?

קעקועים אולי הפכו בעשורים האחרונים לאחת האופנות הנפוצות והמקובלות ביותר שיש, אך הבחירה בקעקוע עצמו אותו נרצה לקעקע על גופנו עדיין אינה בחירה קלה במיוחד, אם שואלים אנשים רבים שמתהדרים בקעקועים שונים.

pixabay

מכיוון שמדובר בציור הצפוי לעטר את גופנו למשך שארית חיינו, רבים מוצאים עצמם מתלבטים לאורך זמן רב בטרם יוכלו לקבל החלטה – איזה ציור אנחנו רוצים לקעקע על גופנו? אם כן, כיצד בכל זאת ניתן לבחור את הקעקוע המתאים והנכון ביותר עבורנו, זה שלא נתחרט עליו גם בעוד עשרים ושלושים שנים?

החלטה שלוקחת זמן

הדבר הראשון שחייבים לקבל עוד לפני שמתחילים בכלל בתהליך ההתלבטות – איזה קעקוע לעשות, הוא לקבל את העובדה כי לא מדובר בבחירה פשוטה או קלה, ואם זה לא בא לנו בקלות, הגיוני ביותר שנתעכב על החלטה זו במשך זמן רב, גם שבועות וחודשים (ואצל אנשים מסוימים אפילו שנים…). ציור זה עתיד ללוות אותנו כל החיים, כך שאין לחץ – לא חייבים למהר ולקחת את ההחלטה.

לאחר שהפנמנו כי במידה ובחירת הקעקוע אינה באה בקלות זה בסדר שהיא תיקח לא מעט זמן, אפשר להתחיל ולכוון ולסייע לעצמנו לגבש החלטה. צעד ראשון אפשרי הוא להגדיר לעצמכם באיזה סוג של קעקוע אתם מעוניינים, ולהתחיל לבחון דוגמאות שונות של קעקועים  מסוג זה. בין אם אנחנו רוצים קעקועים לגברים או לנשים, קעקוע ראליסטי או שבטי, קעקועי מדע בדיוני, טבע, בעלי חיים, כיתוב או כל סוג אחר של קעקוע שרק ניתן להעלות על הדעת – תהיו בטוחים שישנן אינספור דוגמאות ברשת לקעקועים מסוג זה שאנשים אחרים כבר עשו. רק היכנסו לגלריה קעקועים של כל סטודיו או אמן ידוע (זו יכולה להיות גלריה באתר האינטרנט של אותו סטודיו/אומן, כמו גם גלריה "מוחשית" הממוקמת בסטודיו עצמו ומורכבת מספרים מלאים בסקיצות וצילומים) ותמצאו מיד אינספור דוגמאות אמיתיות לקעקועים מהז'אנר שמעניין אתכם. כאשר רואים דוגמאות מסגנון ציור מסוים של קעקועים אמיתיים, כאלו שאנשים כבר עשו בפועל, מקבלים תמונה מוחשית וברורה הרבה יותר בנוגע לאיך בכלל נראה קעקוע מהסוג בו אני מתעניין, מה שכמובן מסייע לנו לגבש דעה משל עצמנו.

בנייה של סקיצה בסיוע האומן

במידה ואתם יודעים פחות או יותר באיזה קעקוע אתם מעוניינים, או אם קיבלתם השראה מסוימת מהדוגמאות והגלריות סקרתם לפני כן, ניתן להתחיל ולתכנן כיצד בדיוק ייראה הקעקוע שלכם. אתם יכולים לשנות מעט סקיצות או קעקועים קיימים בהם נתקלתם או להרכיב משהו מאפס.

בכל מקרה, חשוב לדעת שבניית הסקיצה היא המומחיות של אמן הקעקועים, ולכן כדאי ומומלץ להיעזר עימו במטרה להרכיב את הסקיצה של הקעקוע הייחודי שלכם. כך, במסגרת תהליך בניית הסקיצה תוכלו גם לחדד את מה שאתם רוצים בדיוק, ולהגיע למצב בו אתם משיגים את הקעקוע המושלם והמתאים ביותר עבורכם.

 

היכנסו לאתר טרייבל טאטו, הסטודיו המוביל לקעקועים ופירסינג בדיזנגוף סנטר תל אביב.  https://www.trt.co.il/

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות