מערכת למניעת תאונות דרכים – כך תשמרו על חייכם

עולם הרכב עובר שינויים רבים בעשור האחרון לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות המשנות את הענף, כיום בכל רכב חדש ניתן למצוא שלל טכנולוגיות מתקדמות בתחומי בטיחות, נהיגה ונוחות. בשנים האחרונות פותחו מערכות חדשניות למניעת תאונות דרכים, וכיום בעלי הרכבים בישראל יכולים לבחור באחת מתוך שלוש מערכות המאושרות על ידי הרשויות.

בין מערכות הבטיחות המתקדמות והחדשניות לרכב בולטת המערכת של מובון – MOVON, זו המערכת היחידה הכוללת מצלמת דרך מובנית, לכן היא גם נחשבת למומלצת ורבים מהישראלים מתקינים אותה ברכבם. כדאי לדעת כי הממשלה מעודדת את בעלי הרכבים להתקין מערכת למניעת תאונות דרכים ברכב, המדינה מציעה הטבה משתלמת במיוחד לבעלי הרכבים וניתן לקבל הטבה בגובה 1,500 ₪ הבאה לידי ביטוי כהנחה באגרת הרישוי השנתי, כמו כן זוכים בהנחה בעלות ביטוח החובה לרכב.

הטכנולוגיה ששומרת עליכם

בשוק המערכות למניעת תאונות דרכים בישראל ישנם שלושה שחקנים עיקריים, ובהתאם לדרישות הרגולטוריות במדינה יש כיום שלוש חברות העומדות בנהלים המחייבים. מדינת ישראל מעוניינת להילחם בתאונות הדרכים, לכן המחוקק החליט לעודד את בעלי הרכבים להתקין מערכות למניעת תאונות דרכים באמצעות הטבה סך 1,500 ₪ על פני שלוש שנים, כאשר בשנה הראשונה והשנייה זוכים להנחה בגובה 700 ₪ מעלות הרישוי השנתי, ובשנה השלישית זוכים ל-100 ₪ הנחה.

חשוב לציין כי מערכות למניעת תאונות דרכים הן בראש ובראשונה מצילות חיים, ומכאן חשיבותן. אלו מערכות המצוידות בטכנולוגיות החדשניות ביותר שמטרתן להפחית באופן משמעותי את הסיכון למעורבות בתאונות דרכים ולפגיעה בהולכי רגל ורוכבי אופניים. יחד עם זאת, ישנם הבדלים משמעותיים בין המערכות המאושרות להתקנה בארץ לכן כדאי לקבל החלטה נכונה לאחר בדיקת האפשרויות והתייעצות עם אנשי המקצוע המנוסים.

מדוע כדאי לכם להתקין את המערכת של MOVON?

כאמור, בשוק מערכות הבטיחות לרכב בישראל יש שלוש חברות המתחרות זו בזו, ביניהן חברת מובון המציעה שני דגמים מתקדמים המאושרים על ידי רשויות המדינה. מערכת למניעת תאונות דרכים מבית MOVON מציעה מספר יתרונות משמעותיים שכדאי לשים לב אליהם, לדוגמה:

  • התראה על סטייה מנתיב לפי האיתות של הנהג.
  • התראת WAKE UP המורה לנהג כי הרכב העומד לפניו החל לנוע.
  • מצלמת רכב קדמית עם אופציה להקלטה קולית של הנעשה בתא הנוסעים.
  • המערכת מספקת תמיכה מלאה בעברית.
  • מובון כוללת מערכת מובנית למניעת שכחת ילדים.
  • אפשרות לקבוע התראה קולית ממהירות מסוימת כדי להתריע לנהג שעליו להוריד ממהירות הנסיעה.
  • עדכון גרסאות נוח ללא צורך בפירוק או החלפת המכשיר.

ראוי לציין כי המערכת מבית MOVON כוללת מצלמת רכב איכותית עם אפשרויות מתקדמות, את המצלמה אפשר להתקין גם על השמשה האחורית או להפנות אותה לצורך צילום תא הנוסעים. לאחר בחירת המערכת המתאימה ביותר עבורכם, עליכם להתקין אותה רק במקום המורשה לכך, על מנת שתוכלו לקבל את ההטבה המשתלמת מהמדינה.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות