מנכ"ל החברה לתרבות ופנאי בכפר סבא, יאיר משיח, הודיע על התפטרותו

חשיפה בלעדית באתר השרון פוסט :מנכ"ל החברה לתרבות ופנאי בכפר סבא, יאיר משיח, הודיע השבוע לראש העירייה, רפי סער, על התפטרותו מתפקידו. 

לשרון פוסט נודע כי יאיר משיח מנכ"ל החברה לתרבות הפנאי עובר לנהל את עמותת סולמות לשינוי חברתי.
יאיר משיח מנכ"ל החברה לתרבות ופנאי מסיים את תפקידו בימים אלה, זאת לאחר 11 שנות עבודה בעיר כפר סבא. משיח החל את דרכו בעיריית כפר סבא כמנהל הקונסרבטוריון העירוני, בהמשך, ניהל את אגף התרבות, חברת ספיר ואת החברה לתרבות ופנאי. בנוסף המשיך לעסוק בחינוך מוזיקאלי וניצח על תזמורת הנוער העירונית.
במהלך תפקידו זכתה העיר כפר סבא פעמיים בפרס שרת התרבות, שופצו היכל התרבות ומרכזים קהילתיים, נוסדו פסטיבלים חדשים בתחומי המוזיקה, הקולנוע והמחול. מספר המינויים בהיכל גדל פי שלושה, הוקמו מרכזים קהילתיים חדשים ובתי ספר כחלק מהחזון העירוני לרצף חינוכי, הוקם מערך צהרונים בבתי הספר ובגני הילדים, הוקמה רשת מעונות היום ילדות בכפר ואף נוסד בית האמנים. בנוסף, פעילויות התרבות בכפר סבא קיבלו הכרה על ידי המשרד התרבות והספורט.
משיח יחל את תפקידו בעמותת סולמות העוסקת בחינוך מוזיקלי ככלי להעצמה לשינוי חברתי, לאוכלוסיות מוחלשות במגזרים השונים עם דגש על מענה לאוכלוסיות מיוחדות. הפרויקט נעשה בשיתוף פעולה הדוק עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית הרואה חשיבות עצומה בהנחלת האהבה לתרבות ומוזיקה לאלפי המשתתפים בפרויקט.
יאיר משיח, מנכ"ל החברה לתרבות הפנאי: "אני מרגיש שאני הולך לעשות ציונות במובן המהותי שלה. אני רואה אחריות וזכות גדולה להיות חלק משינוי ושיפור המרקם והפערים החברתיים בישראל. כפר סבא היא עיר שהפכה למודל לניהול חיי תרבות פנאי וקהילה. תושבי העיר ואזור השרון כולו מקבלים בכפר סבא כעיר מחוז, מענה איכותי מגוון ומונגש לפעילות זו. אני מודה להנהלת העירייה, לכל השותפים הרבים לדרך הנפלאה שעשינו יחדיו. אמשיך לתרום לעיר כמנצח בתזמורת הנוער העירונית. אני מודה לראש העיר ומאחל הצלחה רבה למי שייבחר להחליף אותי לתפקידי."
עדי לוי סקופ מחזיקת תיק התרבות: "אני מבקשת להודות ליאיר על תרומתו הגדולה ועתירת ההישגים לתרבות ולחינוך המוסיקלי בעיר. לפני כמה חודשים יצאנו ביחד לדרך חדשה בכל תפיסת התרבות בהובלתו של ראש העיר. העיר תוססת ושוקקת חיים, מלאה בפעילויות תרבות שמסבים הנאה וגאווה לכולנו, מרכז העיר חזר להיות מוקד תרבות מוביל, החזרנו את העדלאידע ופתחנו במסורת של שישירושלים ושבת ושישי תרבות.  אני מאחלת ליאיר הצלחה רבה בתפקידו החדש והמרגש ובטוחני כי ביחד עם המחליף/ה שייבחר נמשיך את התנופה התרבותית האדירה ונפעל להנגשת התרבות לכל תושבי ותושבות העיר בכל רחבי העיר ובהנכחת האמנות במרחבים הציבוריים כמנוף להעצמה קהילתית וחוסן חברתי"
ראש העיר רפי סער: "אני מודה ליאיר משיח, על תקופה משמעותית של עשייה עירונית רחבת היקף ועל תרומתו בתחומי התרבות והמוסיקה בעיר כפר סבא. אני מאחל ליאיר הצלחה רבה בהמשך הדרך והמשך עשייה משמעותית וחשובה."

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות