השוטר הושעה מתפקידו : נשלח לבדוק מצבה הנפשי של אשה שעל פי החשד הזמינה חדר במלון בכדי להתאבד והחליט לפלרטט עמה

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בכפר סבא כתב אישום נגד שוטר סיור בן 51 מתחנת קדומים בגין הפרת אמונים.

על פי כתב האישום, ביום 28.3.18 התקבל דיווח במרחב שומרון ש"י מבית מלון בהרצליה, לפיו אישה התקשרה לקבלה של המלון ובקשה ללון לילה אחד בחדר הממוקם בקומה הגבוהה ביותר. בשל חשש כי מדובר באשה העתידה לשלוח יד בנפשה, נשלח השוטר לביקור בביתה.

בשעות הערב נסע הנאשם לביתה יחד עם חייל סדיר אשר תגבר אותו במשמרת. במהלך הביקור שאל אותה השוטר האם היא "מתעסקת עם גברים נשואים", כשהוא מוסיף: "אני נשוי". לפני שיצא הנאשם מהבית אמר לה כי יתקשר אליה. מאוחר יותר, בעוד הנאשם במשמרת, הוא יצר עמה קשר ושוחח עמה. בין היתר שאל אותה לגילה, והחמיא לה על כך שהיא נראית צעירה יותר. כמו כן, שוחח עמה הנאשם על תמונות עירום שלה הקיימות ברשותה. בשעה 02:30 הגיע הנאשם לדירתה של המנוחה והחנה את הניידת. הנאשם ביקש מהחייל שהיה עמו במשמרת כי יישאר בניידת וישיב למי שמחפש את הנאשם בקשר. הנאשם עלה בגפו לדירתה של המנוחה ושהה שם כשעה. ביום 30.3.18 בשעות הצהריים שמה האישה קץ לחייה.

במעשיו המתוארים לעיל, עשה הנאשם כעובד ציבור בשעת מילוי תפקידו, מעשה של הפרת אמונים הפוגע בציבור. בעקבות המקרה השוטר הושעה מתפקידו.

כתב האישום הוגש על ידי עו"ד ליאורה נהון, המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות