צעיר בן 32 נעצר בחשד לשוד קיוסק בכפר סבא כשהוא רעול פנים, צפו בסרטון

אתמול הוגשה נגד החשוד הצהרת תובע ובכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים*

ביום 26.3.19 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד בקיוסק ברח' ויצמן בכפ"ס. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי גבר רעול פנים נכנס לקיוסק כשהוא מצוייד בסכין ודרש מעובד המקום את תוכן הקופה, תוך שהוא מאיים עליו כי ידקור אותו אם לא ייתן לו את הכסף.

עוד התברר כי החשוד שדד כ-3,000 ₪ במזומן מהמקום.

חקירה אינטנסיבית של חוקרי המשטרה הובילה לזיהויו של החשוד, בן 32 מכפ"ס והוא אותר ונעצר כבר למחרת היום.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת ואתמול הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה של הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום. בדיון שהתקיים אתמול הוארך מעצרו של החשוד ב-4 ימים.

השרון פוסט לפני כולם, עקבו אחרינו לעדכונים 24/7 –השרון פוסט

לחצו כאן לצפיה בסרטון

צעיר בן 32 נעצר בחשד לשוד בכפר סבא כשהוא רעול פנים. אתמול הוגשה נגד החשוד הצהרת תובע ובכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים*ביום 26.3.19 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד בקיוסק ברח' ויצמן בכפ"ס. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי גבר רעול פנים נכנס לקיוסק כשהוא מצוייד בסכין ודרש מעובד המקום את תוכן הקופה, תוך שהוא מאיים עליו כי ידקור אותו אם לא ייתן לו את הכסף. עוד התברר כי החשוד שדד כ-3,000 ₪ במזומן מהמקום. חקירה אינטנסיבית של חוקרי המשטרה הובילה לזיהויו של החשוד, בן 32 מכפ"ס והוא אותר ונעצר כבר למחרת היום.מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת ואתמול הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה של הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום. בדיון שהתקיים אתמול הוארך מעצרו של החשוד ב-4 ימים.השרון פוסט לפני כולם, עקבו אחרינו לעדכונים 24/7 -השרון פוסט

פורסם על ידי ‏השרון פוסט‏ ב- יום שני, 3 ביוני 2019

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות