ביום חמישי, 6/6 יתקיים מירוץ כפר סבא על שם ניר רוזמרין ז"ל, שימו לב להסדרי התנועה >

מרוץ לילה כפר-סבא ע"ש ניר רוזמרין ז"ל: המקצים יחלו בשעה 2000 בערב ובסיום חגיגה לטינית בהנחיית DJ קיקה סמואל 21:15 מופע סיום פרננדו סיישס ולילה מלקוס

ניר רוזמרין עבד באתר בנייה, כשקבוצת חוטפים התנפלה עליו, השומר במקום וישראלי נוסף התעמתו עם החוטפים • רוזמרין נמלט – ואז נורה. גיא גולדיג, גיסו של רוזמרין, סיפר על ניר ז"ל  "הוא היה מלח הארץ, בחור נבון, מצחיק, איש משפחה למופת, עשה הכל על מנת שלילדים שלו יהיה טוב ברמה של כמעט ביטל עצמו לטובתם ולטובת אשתו. את אשתו דימור אהב אהבת נפש הם הרבה שנים ביחד. זו היתה אהבה אמיתית. המרחק היה קשה לו, אבל הקשר היה יומיומי. כל מספר שעות הוא היה בטלפון או בסקייפ או בהודעות וואטסאפ עם המשפחה".
רוזמרין (היה בן 43 בהירצחו ) עבד בניגריה כמנהל עבודה בחברת גילמור לבניית הנדסה. על פי המקרה המזעזע, ארבעה בני אדם הגיעו לאתר הבנייה ותפסו את הישראלי כדי לחטוף אותו לצורכי כופר. במהלך האירוע שומר באתר בנייה ניסה למנוע את החטיפה עם ישראלי נוסף. הישראלי הצליח להימלט מידיהם של חוטפיו במהלך העימות – ואז נורה למוות. השומר נפצע קל לאחר שנפגע בגפיים העליונות. הישראלי הנוסף לא נפגע.

המרוץ יעבור בצירים הראשיים: בן יהודה (מרחוב המוביל עד פרישמן), הגליל, (מרחוב בן יהודה עד רחוב אז"ר), אז"ר (מרחוב הגליל עד רחוב הר תבור).

חניונים: חניון האיצטדיון העירוני וחניון הקאנטרי קלאב יהיו פתוחים עד השעה 1930

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות