"המנחה של המדינה 2019" : חוה הייטי אלל מנהלת מדור הדרכה ומנהיגות צעירה בעיריית כפר סבא

חוה הייטי אלל, מנהלת מדור הדרכה ומנהיגות צעירה בעיריית כפר סבא זכתה בפרס "המנחה של המדינה 2019" מטעם האגודה המקצועית למנהלי מחלקות הנוער ברשויות ועמותת במתנ"ה – בוגרי מועצת התלמידים והנוער הארצית

חוה הייטי

חוה הייטי אלל, העובדת באגף נוער, צעירים וקהילה בעירייה  כשמונה שנים, זכתה בפרס על הנחיית מועצות התלמידים והנוער, תוך מתן דוגמה אישית של מופת ומצוינות, חינוך לערכיות, ייצוגיות, תקינות ומקצועיות, לבני הנוער והמנהיגים.

הייטי אלל החלה את דרכה בעירייה כרכזת לימודים ונוער במרכז נוער וקהילה לזרוס, ניהלה את מרכז הנוער העירוני כארבע שנים, מנהלת זה כשנתיים וחצי את מדור הדרכה ומנהיגות צעירה, ומנחה את מועצת הנוער העירונית זה חמש שנים.

החזון לפיו היא פועלת הוא הכשרת בני נוער לבוגרים מיטביים, מעורבים ומשפיעים בקהילה

במסגרת תפקידה, אחראית חוה על כלל הנושאים הקשורים לנוער בעיר, ביניהם: תוכנית המד"צים להכשרה ולהעצמת בני נוער, כלל פעילות מרכז הנוער העירונית, קבוצת איגי, האב טכנולוגי-חברתי, מרכז המוזיקה לנוער "גלריה 29", תנועות הנוער ועוד.

חוה הובילה במהלך השנים מגוון מיזמים, ביניהם פתיחת קבוצות מנהיגות, מתחמי קיץ מצליחים, הנצחת מורשת השואה, שילוב בני נוער על הרצף האוטיסטי במרכז הנוער העירוני, קידום המודעות למיגור הגזענות, יריד תעסוקה לנוער, תיאטרון ייצוגי חינמי לקהילה המופעל על ידי תלמידים ועוד.

ראש העיר, רפי סער: "חוה מהווה דוגמה ומודל למחויבות העירונית כלפי בני הנוער ולרצון לקדם ולהעצים את הנערות והנערים של כפר סבא. אין לי ספק כי בהדרכתה ובהנהגתה נמצאים בני הנוער שלנו בידיים טובות".

חוה הייטי אלל: "ישנם שני עקרונות המנחים אותי בעבודתי מהיום שהתחלתי לעבוד עם בני נוער: האמונה החזקה שכל נער/ה זקוקים למבוגר אחד שיאמין בהם, והרצון לתת להם כלים והכוונה בדרך להגשמת החלומות שלהם. אני מאמינה שהתפקיד שלנו הוא לייעץ לבני הנוער, לגרום להם להרגיש משמעותיים ולהאמין בעצמם. ניתנה לנו, כאנשי חינוך, זכות גדולה להשפיע על בני הנוער באופן חיובי, לאפשר להם להביא את עצמם לידי ביטוי ולחזק אותם".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות