מחפשים עורך דין העוסק בפלילים במרכז? כך תמצאו פרקליט מעולה

בין אם נרצה ובין אם לא, כמעט כל תחום כיום מעלה צורך בסיועו של עורך דין בזמן כזה או אחר. בין אם מדובר על קניית דירה, הסכם ממון, עבירת תנועה, קבלת ייעוץ לפתיחת עסק או אפילו בענייני קניין רוחני. יותר מזה, הצורך מועצם כאשר נכנסים לתחום הפלילים (עבירות הריגה, סמים, מין, אלימות במשפחה, ועוד). אנחנו רוצים את הפרקליט הטוב ביותר לצדנו כשמדובר על חיינו והחופש שלנו, במיוחד כשאנחנו זקוקים לליווי מקצועי בהליך המשפטי. אבל מאיפה להתחיל את החיפוש, כשבישראל ישנם עשרות שעוברים את בחינות הלשכה בכל שנה ואלפים הרשומים בלשכת עורכי הדין ועוסקים בתחום? צריך לדעת היכן לחפש ומה לחפש

 

חיפוש על פי מיקום. האם רלוונטי?

אז נניח שאתם גרים בנתניה ומחפשים עורך דין פלילי בנתניה או כזה שעובד בעיר הזו. לכאורה, ניתן פשוט לכתוב את המילים הללו בתיבת החיפוש של גוגל, אך, אם תקלידו אותן, סביר להניח שתמצאו אתרים על גבי אתרים של אנשי מקצוע המציעים שירות שעונים על החיפוש הזה. מי מהם מתאים?  

אם נגלוש לתוך האתרים עצמם נראה שחלק מהאתרים בכלל הם מאגר של עורכי דין בתחומים שונים ולא מדובר על עורך דין אחד. אנחנו גם נראה, שבחלק מהאתרים שעלו בחיפוש לא כולם בעלי משרד בנתניה. חלקם נמצאים באזורים העוטפים את נתניה וחלקם אף רחוקים יותר כמו תל אביב ואפילו עכו. אם הייתם מקלידים ’עורך דין פלילי מאזור המרכז‘, התוצאות היו כפולות ומכופלות ומבלבלות.

אז איך תמצאו עורך דין מעולה?

אם אין לכם פרקליט מומלץ שאתם מכירים וסומכים עליו, אל תשללו את החיפוש באינטרנט באופן מיידי. אנחנו בעידן טכנולוגי וישנם בעלי מקצוע טובים ואף מעולים שמעוניינים להציע את שירותיהם ונעזרים באינטרנט לשם כך.

האתרים עוזרים לנו לקבל פרספקטיבה ולהתרשם מההיצע. הם מאפשרים לנו להבין מה מציע כל שירות ולקבל הבנה בסיסית של השירות והמומחיות של אותו עורך דין בכל אתר ואתר שנכנסתם אליו.

 

אבל, לפני שאתם מחליטים, קודם עשו סינון ובדקו את הנתונים ה‘יבשים'. ערכו רשימה ראשונית של עורכי הדין שעוסקים בתחום שאתם זקוקים לו.

כעת מגיע החלק הבא. שאילת שאלות כדי להתרשם מהמקצועיות. אל תתעצלו, פנו לכל עורך דין ברשימה שלכם.

בדקו למשל –

 

  • האם עורך הדין טיפל במקרים דומים לזה שלכם בעבר?
  • בכמה משפטים הוא זכה? כמה הוא בקיא בתחומו?  
  • מהו הוותק שלו, הרקע וההכשרה שלו?
  • כיצד הוא מתנסח והאם הוא בעל כריזמה ויכולת וורבלית טובה?
  • מהי מידת היכרותו עם בתי משפט וההתנהלות בהם?

ברגע שתהיו ממוקדים בצרכים שלכם ותשאלו את השאלות הנכונות וכמו כן תעשו את המחקר המקיף – אתם תמצאו את עורך הדין המתאים והטוב ביותר עבורכם. מחקר מקיף יבטיח סיפוק וסיכוי גבוה יותר לנצח במקרה שלכם. בהצלחה.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות