חילופי נשיאים במועדון רוטרי כפר סבא: הנשיא היוצא יוסי בן עמי העביר את שרביט ניהול המועדון לנשיאה צילה רשטיק

ביום חמישי האחרון התקיים טקס חילופי נשיאים של מועדון רוטרי כפר סבא. במהלכו העביר הנשיא היוצא יוסי בן עמי את שרביט הנשיאות לצילה רשטיק הנשיאה הנכנסת.

במהלך הערב קיבל המועדון חברה חדשה בשם עדנה דרעי שהצטרפה לשורות המועדון כחברה מן המניין. ראש העיר מר רפי סער התקבל כחבר כבוד של המועדון.

הנשיא היוצא יוסי בן עמי (69) חבר במועדון מזה 5 שנים נשוי + 3 וסב לארבעה נכדים, מתגורר בכפר סבא מאז שנת 1986.  במקצועו מהנדס אלקטרוניקה המשמש כיועץ לחברות שונות. בדברי הסיכום של שנת הרוטרי אמר הנשיא היוצא כי שם דגש השנה על תרומת המועדון לנוער וצעירים כשמצד שני תרם המועדון לקהילת המבוגרים הזקוקים לסיוע.

נשיא המועדון העניק לפרופסור שלמה בן עמי תושב העיר את העיטור הגבוה ביותר של רוטרי – עמית פול הריס (ע"ש מייסד הארגון) על תרומתו הרבה לשלום בעולם.

המועדון תרם רבות לפרויקט הרובוטיקה בחטיבות הביניים בעיר, המשך פעילות בפרויקט אקי"ם כפ"ס , רדיו סול ורוטרי בעיר – פרויקט ייחודי ומוצלח מאוד התורם מאוד לקהילה בהפעלת תכנית רדיו על ידי חניכי אקי"ם בעיר. עוד אציין את פרויקט האקתון המוצלח במיוחד שכלל השנה כמות תלמידים רבה מאוד מבתי הספר התיכוניים בעיר, הפרויקט נעשה בשיתוף פעולה של רוטרי עם מחלקת החינוך של עיריית כפר סבא. פעילות בינלאומית רחבה שהייתה לנו השנה בה אירחנו משלחת של 19 איש חברי סגל אוניברסיטאי, חלקם חברי רוטרי מקרואטיה בנוסף אירחנו משלחת של ארבעה נציגים ממדינת אורגון בארה"ב. כל זאת לצד פעילויות אחרות המובלות על ידי חברי המועדון: הנואם הצעיר, זוהי תחרות ארצית בה זכתה נציגת העיר כפר סבא במקום הראשון הארצי. פרויקט גישור בבתי הספר היסודיים ועוד פרויקטים חשובים בעירנו.

הנשיאה הנכנסת צילה רשטיק חברת המועדון החל משנת 2011, נשואה + 3 , סבתא ל 7 נכדים. צילה ניהלה בעבר את העמותה למען הקשיש בפר סבא, כיום עובדת במשרד רו"ח יחד עם בעלה רו"ח עולי רשטיק שהיה פעמיים נשיא המועדון וחבר ותיק במועדון )34 שנים(. צילה אמרה בדבריה לפתיחת שנת הרוטרי החדשה, כי היעד המרכזי לשנה הנוכחית הוא הגברת הפעילות הקהילתית לצד הגדלת כמות חברי המועדון. בנוסף, תשים הנשיאה הנכנסת דגש על שימור החברים הקיימים ולחזק עוד יותר את הגאווה להיות חבר מועדון רוטרי כפר סבא. כל זאת לצד פעילות מועדונית מעניינת הכוללת הרצאות בתחומים מגוונים הניתנים אחת לשבוע.

היה זה ערב מכובד ביותר שתוכנן ונוהל בקפידה. נציין בכבוד שאת האירוע הנעימו ההרכב הקולי של מגמת המוסיקה בתיכון כצנלסון בניהולו המוסיקלי של דורון בן עמי.  בהצלחה לנשיאה הנכנסת

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות