משעמם לכם לשחות? כך תשמרו על כושר גופני בים בדרכים מעניינות אחרות

אחד מהדברים שחובבי הים הכי אוהבים, זה כמובן עונת הקיץ. אין ספק שכאשר השמש מחממת זה הזמן לצאת החוצה, לארוז את החפצים הייעודיים וגם את הכיבוד המתאים ולצאת אל הים. אם אתם גרים באזור השרון, אתם בוודאי מכירים את החופים הקרובים ונוהגים לנסוע לסביבה המוכרת שאיננה רחוקה מן הבית, אך לפעמים ייתכן שתעדיפו לגוון ולהרחיק אפילו עד חיפה בשביל האווירה. מי שמעוניין לעשות קצת ספורט במהלך השהייה בים, יצטרך לקחת עמו גם את האביזרים והציוד המתאים, כאשר מדובר על שפע של אפשרויות לביצוע התעמלות גופנית על החוף ובתוך הים

אביזרי ספורט שכדאי לרכוש בכדי לעשות התעמלות גופנית בים או על החוף

הגולשים הם האנשים שניתן למצוא אותם בתדירות הגבוהה ביותר בתוך הים. עונת הקיץ מיטיבה עמם, אבל הם לא באמת חוששים להגיע אל המים גם בתקופות חמות פחות, כאשר הרוח החזקה הופכת את הגלים לגבוהים וכיפיים יותר לגלישה. אחד מהטרנדים החמים בתחום הגלישה הוא גלשן סופט המתאים למתחילים, כאשר האנשים המבוגרים והמנוסים יותר ייתכן שיעדיפו גלשנים מסוג אחר. שפע הצבעים של הגלשנים שניתן לרכוש בחנויות והדגמים המגוונים, מאפשרים בעצם לכל מי שחובב גלישה ומעוניין לאתגר את גופו באמצעות הגלים – לעשות זאת.

מלבד השהייה בתוך הים עצמו, ישנם רבים שיעדיפו לעשות את הספורט שלהם דווקא על החוף. כאן האופציות הן רבות עוד יותר, זאת כיוון שכמעט כל פעילות "רגילה" של ספורט המתבצעת על הקרקע, יכולה להיעשות על החוף ולפעמים אפילו באופן אפקטיבי יותר שמגביר את עצמת האימון. החוף הוא אידיאלי לרצים, שיכולים להגיע אליו עם אביזרים כמו שעוני דופק, משקוליות שניתן לחבר לרגליים להגברת ההתנגדות המשקלית, כדורים שונים שמשמשים למשחק ועוד אינספור אפשרויות.

מוטב להגיע לאחת מחנויות הספורט הגדולות ובמיוחד אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום הספורט המקצועי יותר שהוא קצת מעבר לתחביב. מומלץ לקבל הכוונה וייעוץ באשר לרכישת ציוד מתאים ובמיוחד אביזרי בטיחות, כמו גם לבצע מחקר קטן בקשר להדרכות גלישה – אם אתם בעניין של רכישת גלשנים והשקעה בענף הזה ולא בהתעמלות על החול.

דברים שחשוב לדעת על שהייה בתוך הים ובפרט לגבי גלשנים

אל תוותרו בשום פנים ואופן על כל אמצעי ההגנה שלכם, בין אם אתם מגיעים אל החוף למשחק כדורעף קצר ובין אם אתם עומדים לשהות שם במשך שעות ולגלוש. הכוונה היא לקרם הגנה נגד השמש, חבישת כובע, לבישת בגדים מתאימים שמנדפים זיעה – פשוט כי זה נעים יותר וכמובן לשתות המון מים בכל שלב שהוא. ההנאה מן הספורט הימי תלויה בבריאות שלכם וזה דבר מאוד פשוט לשמור עליו, לכן הקפידו בכל זאת להגיע בשעות החמות פחות כאשר השמש לא קופחת מעל הראש. ההנאה מן ההתעמלות תהיה גבוהה יותר ואתם תעשו את המאמץ הגופני המתאים ובוודאי שתהנו הרבה יותר.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות