עשיתם טעות והחניתם מבלי שהסדרתם התשלום עבור החניה ? קבלו אזהרה במקום דו"ח

עיריית כפר סבא יוצאת בשירות ייחודי ומתחשב לתושבים, במטרה להקל על תושבות ותושבי העיר ולסייע להם בהליך הסדרת תווי חניה ואמצעי תשלום בגין חניה ברחבי העיר.

ראש העיר רפי סער וסגנו איתן צנעני

עיריית כפר סבא יוצאת בשירות ייחודי ומתחשב לתושבים, במטרה להקל על תושבות ותושבי העיר ולסייע להם בהליך הסדרת תווי חניה ואמצעי תשלום בגין חניה ברחבי העיר.

במסגרת השירות, ביוזמת אגף שירות והסברה בעירייה, יהיו זכאים תושבים, אשר יירשמו לשירות באתר העירוני, לקבל מעיריית כפר סבא אזהרה פעם בשנה, במקרה בו רכבם יחנה ללא הפעלת אמצעי תשלום חניה או עם תו חניה שפג תוקפו. יש לציין, כי מדובר באזהרה אחת שתינתן לכל שנה קלנדרית. האזהרה תכלול פרטים כיצד על התושב לנהוג בכדי להסדיר את נושא החניה ואמצעי התשלום.

עיריית כפר סבא פועלת כל העת לשיפור מערך השירות הניתן לתושבים ברחבי העיר ובין היתר, בחצי השנה האחרונה, השיקה שירות חדש: ״קבלת אישור לטאבו מהבית". בנוסף, השיקה העירייה שירות במסגרתו יכולים התושבים להגיע ישירות לכל יחידה בעירייה באמצעות מספר טלפון אחד (*6890), הקימה את זירת השקיפות העירונית בה כל תושב יכול להתעדכן בנושאים שונים, מרכז שירות פרונטאלי, אליו יכולים לפנות בעלי עסקים קטנים ובינוניים במגוון רחב של נושאים ועוד.

ראש העיר, רפי סער: "מדובר במיזם מבורך כחלק מהמדיניות העירונית לשיפור השירות הניתן לתושב ולמציאת פתרונות למצוקת החניה בעיר. אני מזמין את כל תושבות ותושבי העיר להירשם לשירות החדש ולהימנע מקבלת קנסות מיותרים".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק השירות בעירייה, איתן צנעני: "היוזמה הינה חלק משיפור השירות לתושב והיא נועדה להתחשב בתושבים שעשו טעות וחנו מבלי שהסדירו את התשלום עבור החניה. שירות זה הינו ביטוי לכך שהעירייה שמה את התושבים בראש מעייניה. אני ממליץ לתושבים להירשם באתר העירוני וליהנות מהשירות החדש והייחודי".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות