סייעות גני הילדים יפגינו מחר נגד הצעתם לסדר של אמיר סילבר והדר לביא להאריך פעילות יול"א עד 10/8

חשיפה בלעדית באתר השרון פוסט: אמיר סילבר והדר לביא עם חברם לסיעה פנחס כהנא, יעלו בישיבת המועצה הקרובה, מחר, הצעה לסדר, לפיה פעילות יול"א תתארך עד 10/8. "שוב אוגוסט ואתם מחפשים פתרון לילדי הגנים?", מסביראת ההצעה, חבר המועצה אמיר סילבר "בישיבת המועצה הקרובה, ביום רביעי 7.8.19 אני מעלה הצעה לסדר להאריך את גני היולא לתוך אוגוסט!!!*על הצעה זו מדברים בעיר שנים רבות, עוד בימים בהם ביתי הבכורה היתה בגן עירוני (עולה לכיתה ו').במסגרת ההצעה מוצע להאריך את גני היול"א לתוך אוגוסט ב7 עד 10 ימים כפי שקיים בערים רבות בארץ. (בהמשך נטפל גם בגנים הקצרים אך שם הישום מעט מסובך). במשך שנים הוסבר שהסכמי העבודה לא מאפשרים זאת, אך בשנים האחרונות נעשה השינוי במעבר לחברה לתרבות הפנאי, ובמסגרת זו שונו הסכמי העבודה וכעת זה ניתן לביצוע. אני מקווה שבעזרתכם הורי הגנים, חברי המועצה וראש העיר יתמכו בהצעה ויחד נקדם אותה למען ילדי העיר והוריהם. ביחד יש לנו כח לשנות את המציאות ולהביא לפתרון מיטבי לנו, ציבור ההורים ולילידנו".

חיה שפירא

חיה יזהר שפירא, יו"ר ועד העובדים בעירייה נחלצה לעזרת הסייעות והוציאה קול קורא לכל הסייעות להגיע מחר להפגנה "סייעות יקרות,הפגנת נוכחות של הסייעות בישיבת המועצה. מחר יום ד' 7/8/19 תתקיים ישיבת מועצה בה ידונו ויצביעו האם להאריך את פעילות גני היול"א בעיר לתוך אוגוסט. אני פונה לכל הסייעות להגיע מחר בשעה 1830 למרכז הנוער בכיכר העיר ולהביע את מחאת הסייעות בנושא. אודה על שיתוף הפעולה חיה שפירא יזהר יו"ר ועד עובדים ונציגי הסייעות".

אחת הסייעת איתה שוחחנו סיפרה שהסייעות כועסות מאוד "כל השנה אנו מחכות לחופשה הזו, אז גם את המעט לקחת לנו פעם בשנה? אנחנו עובדות בחגים ללא הפקה כל השנה. אנחנו רוצות את הזמן שלנו, לנופש, להיות עם המשפחה. לנוח. אנחנו מאוד מקווים שראש העיר וחברי המועצה לא יתנו לזה יד".

מאת: אירית מרק

אמיר סילבר, הדר לביא ופנחס כהנא
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות