מאיר אהרוני נבחר ליו"ר מועצת ארגוני המתנדבים בכפר סבא

מאיר אהרוני היה מרצה לספרות ולשון במוסדות על תיכוניים, שימש כעיתונאי במעריב ובמשך ארבע שנים שהה בשליחות חינוכית מטעם הסוכנות היהודית בלימה, פרו, יחד עם רעייתו, סופרת רבי המכר, שרה אהרוני.

מאת: אירית מרק

אהרוני, כתב יחד עם רעייתו את האנציקלופדיה של ישראל – סדרה בת 16 ספרי מידע בעברית ובאנגלית. השנה הוא זכה בפרס גלר היוקרתי להתנדבות, כיהן כנשיא רוטרי כפר סבא, בחמש השנים האחרונות פעיל במועצת ארגוני המתנדבים, חבר פעיל בקרן סיוע לנזקקים, ותרם יחד עם שרה 700 ספרי ילדים ורומנים פרי עטה לנזקקים.

 

בשבוע שעבר התקיימו בחירות בבית המתנדב בכפר סבא לתפקיד יו"ר מועצת ארגוני המתנדבים ולמועצה עצמה. מי שזכה בתפקיד יו"ר המועצה לשנתיים הקרובות הוא מאיר אהרוני, שיחליף את היו"ר הפורש אפרים אריאלי, שכיהן בתפקידו במשך שלוש שנים.

בכפר סבא פועלים כ-20 אלף מתנדבים בכ-100 ארגוני התנדבות ועמותות.

במסגרת הבחירות נבחרו גם שבעה חברי מועצה שיכהנו בקדנציה זו: עזרא שמיע מצוות, אביבה שרייבמן ויענקל'ה לביא ממועדון השרון, איריס שחר מיד שרה, עודד שוהם מרוטרי, רובי קינן מליונס וציקי גבע.

הבחירות למועצת ארגוני המתנדבים מתקיימות אחת לשנתיים ומנוהלות על ידי אגף שח"ק – שירותים חברתיים קהילתיים של העירייה.

הבחירות התקיימו במעמד ראש העיר רפי סער, שבירך את היו"ר הנכנס ואת היו"ר היוצא.

"כשם שעשיתי הכול כדי להצליח בפרויקטים אחרים בחיי, כך בכוונתי לעשות את המרב למען ארגוני המתנדבים הפועלים בעיר", אמר אהרוני לאחר בחירתו. "המתנדבים עושים מלאכת קודש למען הקהילה, ויש לעשות להגברת שיתופי הפעולה בין הארגונים השונים ולייעל את הסיוע ההדדי, על מנת להקל על העשייה המבורכת הזאת. בכוונתי לפעול למען שיתופי פעולה בין הארגונים, על מנת להפיק את המרב מהפעילות הרוחשת בכל גוף התנדבותי בכפר סבא", אמר מאיר אהרוני.

ראש העיר, רפי סער: "רוח ההתנדבות בכפר סבא מאפיינת את הקהילה שלנו ואת החינוך שמוענק לילדינו. אני מודה ליו"ר היוצא אפרים אריאלי, שביצע עבודה חשובה וטובה למען תושבות ותושבי העיר ופעל לילות כימים למען בנות ובני העיר שלנו. אני מברך את מאיר אהרוני על כניסתו לתפקיד ומאחל לו בהצלחה. אני סמוך ובטוח כי מאיר יצעיד את ארגוני המתנדבים למחוזות חדשים ויגדיל אף יותר את היקף פעילויות ההתנדבות בעיר".

מנהלת האגף לשירותים חברתיים קהילתיים, רוזי נוימן: "אני מברכת את יו"ר המתנדבים הנכנס מאיר אהרוני, אשר אין ראוי ממנו לעמוד בראש ארגון המתנדבים בכפר סבא. מדובר באדם משכמו ומעלה, שבמהלך חייו מתנדב ועושה למען הזולת. אני מודה  ליו"ר היוצא אפרים אריאלי, על פועלו למען  הקהילה בעיר ועל הדאגה למתנדבים בעת כהונתו. האגף, באמצעות המחלקה לעבודה קהילתית והתנדבות, בהובלתה של סילביה גלמן בקר,  תעמוד לרשות מאיר אהרוני וכל ארגוני המתנדבים, במטרה לחזק את המתנדבים ולתת מענה לתושבים הזקוקים לסיוע ולתמיכה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות