ויואב חביב הפך לאושיית פייסבוק אהודה, רק שתדעו

יואב חביב, אחד הפרסומאים המובילים בעבר, המרתק בכתיבתו הרהוטה והמרגשת, הפך כיום לאושיית פייסבוק, כך שמדי יום, מעלה חביב, פוסט מצולם עם הסבר על המצולמים, הזוכה למאות לייקים. יואב חביב, כותב יפה, יודע לפרגן, לשבח, להזכיר נשכחות וציבור הכפרסבאים אוהב לקרוא אותו, ללא ספק. תעקבו

 

אחד הפוסטים של חביב מאתמול, לא נגענו, הנה הוא לפניכם.

יום חם…חבר יקר על הקו..יואב יש אבטיח מצוין במקרר…וגם קובי בדרך…והאמינו לי חברים אבטיח מבטיח וחברים טובים שילובים מנצחים…וכך מצאתי עצמי בצהריי היום עם חבריי נפש שאני מאד אוהב…….. קובי אוחיון וציבי אלון…בגינה של יהודית וציבי…גינה שציבי טיפח בעשר אצבעותיו..גינה שהיא חלק מבית חם. אוהב. מחבק. מעצים. תומך. בית של חסד שגרה בו משפחה נפלאה לתפארת המושבה. מלח הארץ. תרתי משמע. בלי ציניות. אהבה נטו. קובי. ציבי ואנוכי שומרים על חברות הדוקה כבר למעלה משלושים שנה חברות שרובה ככולה הייתה נתינה משותפת…… ומחילה על כך שאני תופס טרמפ …על אנשים יקרים. קובי אוהב המושבה נטו. עשר שנים כסגן ראש עיר של שניי ראשי ערים שונים…ברם תמידאבל תמיד…קודם כל המושבה ובמידה ונותר מעט פנאי… גם קמצוץ בעבור קובי והמשפחה. מכיוון שאין תמיד נביא בעירו מועצה שכנה נהנתה מכישוריו הרבים והמגוונים של קובי אוחיון …כמנכ"ל שלה…ברם לי אין ספק שנכונו לקובי עוד ימים גדולים במושבה האהובה שלנו. ככה זה כשאתה איש של אנשים….וכל הפגישות במשרדי בימים הטובים נסובו סביב רצונו של קובי לעזור לאנשים שגורלם לא שפר…תמיד עם לב ענק ובקשות לפעילות למען השכבות היותר חלשות במושבה…ומפאת צינעת הפרט לא אפרט….דבר אחד ברור.. כשאני משחזר ספונטנית…תמיד קובי וציבי היו בצוותא בסביבה. וציבי… מה עוד נותר לאמר על ציבי שטרם נאמר…עוד מהימים שכיהנתי כיו"ר הפועל כפר סבא…וציבי עלם חמודות ושוער מבטיח שנמשך בשיתוף פעולה כשציבי הקים את מפעל חייו…בית"ר כפר סבא….ועל תולדותיו ופועלו המבורך למען הילדים היקרים…מלאכים אני קורא להם…מלאכים שציבי נילחם כארי למתן הזדמנות שווה לכולם…רצף של שלושים שנה וחברות…עם שניי אנשים יקרים. אנשים של נתינה ועשייה..מבטיח אכתוב ספר. כל שאקווה עבורכם חברות וחברים יקרים שלי…שתזכו בחברים מהזן של קובי אוחיון וציבי אלון….מסוג של החברים….לאן שלא תיפנה בסופו של יום…תחוש בהם. תראה אותם…אני עוצר כאן בגין דמעות…ופרץ של רגשות כי הריי בעוד דקות ספורות יחל משחקה של נבחרת ישראל. ועכשיו כולנו פה אחד. אל אל ישראל. לילה טוב לכולם ואהבת חינם. הרבה אהבת חינם. שלכם יואב".

ויש גם, אחרים, מרגשים מאוד, המנציחים. אחד מהם על סגן ראש העירייה בתקופת גלר, הנה הוא לפניכם

מיכה. מיכה. מיכה. השם המלא מיכאל אלמוג. המותג האגדי. המוסד המיתולוגי. הוא מיכה. מיכה עם כף דגושה. אני יודע שבגילי המופלג מרבים להתרפק על העבר. נכון יש גם פרץ של נוסטלגיה. אך אני בדעתי…אין עתיד ללא עבר. בלי שנכבד את האגדות מהעבר…משול לשכתוב מחדש של ההיסטוריה. וכן נכון אני מתגעגע למיכה אלמוג. מאד מתגעגע למיכה אלמוג. ולחשוב שהאיש הענק הזה ניפרד מאיתנו בטרם את. הרבה הרבה בטרם עת. באם אני זוכר נכון..בגיל 68…יותר צעיר מגילי היום. הערצתי את מיכה…אך הוא היה גם חבר למרות פער הגילים. היה בו את כל מה שאני אוהב. את המדינה שהוא היה מבוניה. פלמחני'ק. מג"ד. ממשחררי הגליל. את המושבה האהובה שלנו שבה נולד מיכה…ויחד עם משפחתו הענפה…משפחות אלמוג/ אברוצקי/שניידר…הניח את היסודות העבותים עליהם מושתתת כפר סבא שלנו.. או כפי שאני מכנה אותה בחיבה יתירה…המושבה. כדורגל. הפועל כפר סבא. ההתאחדות לכדורגל שמיכה היה היו"ר המיתולוגי שלה…והעביר אותה דור אחד קדימה. יש מאן דיבעי מבניי דורי שאיננו מודע לתרומתו הגדולה לכדורגל הישראלי בכלל ולהפועל כפר סבא בפרט…שיקום. מרכז השלטון המקומי אותו חיזק ומיתג מיכה בתפקידו כמנכ"ל. קודם …כמובן שימש כסגנו של ראש העיר המיתולוגי שלנו זאב גלר. יכול להיות שחלק מהחיבור שלי למיכה היא העובדה ששנינו עקרבים שנולדו באותו תאריך. 2/11. אוליי. דבר אחד ניבצר מבינתי מדוע אין יותר…על פס היצור של בורא עולם…אנשים כאלה. מיכה אלמוג. מנהיג. חבר. כריזמטי. מוכשר. מלח הארץ. מלח המושבה. מלח העיר. תרומתך הגדולה לא תסולא פז. גם לא ממקומך הרם בגן העדן. מיכה אלמוג ז"ל…ואני מתנצל חברות וחברים שלי…שסתם כך באמצע הלילה…ובלי סיבה מיוחדת…תוקפים אותי געגועים למיכה…לדור שלו…הכולל גם את הוריי ז"ל…ואת כל האגדות הנפלאות שבזכותם אנו מגדלים היום את ילדינו ונכדינו". 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות