אפשרויות העיצוב עם בטון דקורטיבי

מעוניינים לעצב את הבית, הדירה או המשרד בסגנון מודרני? אם אתם אוהבים את הסגנון המודרני, שנחשב כאחד הטרנדים החמים והפופולריים ביותר בעולם עיצוב הבית, כדאי לכם להכיר את נפלאות חיפויי הבטון הדקורטיבי. יש מגוון אפשרויות לעיצוב מודרני עם בטון דקורטיבי לכן כדאי לפנות לחברה המתמחה בכך, וכדאי לשאוב רעיונות מעיצובים מודרניים מקוריים של מעצבים ואדריכלים.

עיצוב פנים מודרני

העיצוב המודרני נחשב לפופולרי בקרב הישראלים, הוא מתאפיין בקווים ישירים ונקיים, בריהוט מינימליסטי, בגוונים בהירים בשילוב צבע דומיננטי, בתאורה טבעית, בחללים פתוחים ומרווחים ללא עומס של פריטי ריהוט, נוי ואמנות ועוד. הכלל המנחה בעיצוב פנים מודרני הוא מינימליזם, לכן הבטון הדקורטיבי הפך לאחד החומרים החביבים בקרב מעצבי הפנים והאדריכלים, וניתן לראות כיום חיפויי קירות דקורטיביים מבטון, רצפות בטון מוחלק, משטחי עבודה מבטון, רהיטים מבטון ועוד.

בעיצוב המודרני מקפידים על אסתטיקה גבוהה ומראה נקי, לכן הבטון הדקורטיבי נחשב לחומר החיפוי המוביל לעיצוב הסלון הביתי, המטבח וחדרי הרחצה. ניתן ליישם שכבה דקיקה בעובי של 3 עד 4 מ"מ על הריצוף הקיים כדי ליהנות מרצפת בטון מוחלק בסגנון מודרני, עם אפשרות להטביע דוגמאות וטקסטורות מעניינות, ותוך שליטה ברמת העננות של הריצוף ובגוון הרצוי.

אדריכלים ומעצבים רבים נוהגים לתכנן עיצוב פנים הכולל רצפת בטון מוחלק וחיפויי קירות מבטון דקורטיבי. כך הם יוצרים מראה הומוגני ואחיד, והלקוח זוכה לנכס מעוצב ומרשים ביופיו.

אפשרויות העיצוב עם בטון דקורטיבי

כדי ליהנות מבית מעוצב בסגנון מודרני ייחודי ויוקרתי, כדאי לכם להכיר את חומר החיפוי הנקרא בטונדה. זהו חומר חיפוי עמיד וחזק על בסיס צמנטי בשילוב מינרלים, יש ליישם שכבה דקה של החומר ולאחר מכן מורחים שכבה של סילר כדי להגן על החומר מפני שחיקה, שריטות והיווצרות כתמים ולכלוכים.   

אם בחרתם לעצב את ביתכם בסגנון מודרני, תוכלו לבחור בפתרונות עיצוב מתקדמים באמצעות בטון דקורטיבי, לדוגמה רצפת בטון מוחלק בגוון לבחירה, עם אפשרות להטביע דוגמאות מעניינות כדי לשדרג את עיצוב הפנים וליהנות ממראה ייחודי ומקורי. כמו כן, כדאי לכם לבחור חיפוי בטון דקורטיבי לקירות הבית, כך תיהנו מהגמוניה בין הרצפה לקירות, מבית ממעוצב בסגנון מודרני ועכשווי, ומגימור יוקרתי.

כדי להשלים את העיצוב באפשרותכם לבחור גם מעקות מבטון לגרם המדרגות בתוך הבית או מחוצה לו, לחפות את המדרגות עם בטון דקורטיבי, להתקין משטחי עבודה מבטון במטבח עם אפשרות לשלב חומרי גלם טבעיים כמו עץ מלא, וניתן לרכוש גם רהיטים מבטון בשלל עיצובים מרהיבים ובהתאמה לצורכי הדיירים ואורח חייהם.

סטודיו לעיצוב הבית באמצעות בטון דקורטיבי

כדי ליהנות מבית מעוצב בסגנון מודרני ייחודי, כדאי לכם לפנות לסטודיו של ארטן – בטונדה. הסטודיו מתמחה בייצור חומרים מתקדמים כמו חיפויי מיקרוטופינג לעיצוב הבית או המשרד. הסטודיו מציע פתרונות מתקדמים ואיכותיים לכל הלקוחות ומציע קשת רחבה של פתרונות ועיצובים מודרניים בהתאמה לדרישת הלקוח או לתכנית העיצוב של האדריכל.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות