מחזיקת תיק החינוך בכפר סבא, אוסנת ספורטה :"חדרה בראש סדר העדיפויות שלי. נקודה"

מחזיקת תיק החינוך בכפר סבא, אוסנת ספורטה, התראיינה לתקשורת בחדרה, בשבוע שעבר "חדרה בראש סדר העדיפויות שלי. נקודה", חרצה חד משמעית בתשובתה לשאלת הכתב מחדשות mynet חדרה.

גורמים בכפר סבא פחות אהבו את הכותרת שהעניקה מחזיקת תיק החינוך "רואים ומרגישים אצל אוסנת את ההבדל לפני ואחרי. לפני שנודע לה שלא תמונה לסגנית בשכר ואחרי…וכל מילה מיותרת. חבל ועצוב, לא ברור מדוע אינה משתחררת ממועצת העיר, אולי עושה דווקא, אבל בינתיים היתה יכולה לפנות את המקום למי שרוצה לתרום ולתת את כל כולו. למי שכפר סבא אצלו במקום הראשון, נקודה".

מאת: אירית מרק

פאוזי אבו טועמה, כתב החדשות בחדרה, ראיין את ספורטה לפני מספר ימים. אבו טועמה כתב כך "על המינוי ( של ספורטה א.מ) נמתחה ביקורת מצד גורמים בעירייה ( עיריית חדרה א.מ). הסיבה: ספורטה היא חברת מועצה בעיריית כפר סבא. במערכת הבחירות האחרונות הייתה חברה ברשימתו של רפי סער. לאחר שסער נבחר לראשות העירייה, מונתה ספורטה למחזיקת תיק החינוך בעיריית כפר סבא, תפקיד דומה לזה שהיא ממלאת בעיריית חדרה. גורמים בעיריית חדרה טוענים, כי מדובר בניגוד עניינים ותוהים מה יקרה כשהאינטרסים של שתי הרשויות יתנגשו זה בזה"

אוסנת ספורטה

"חברי מועצה מכהנים בהתנדבות ועושים זאת מעבר לשעות העבודה, וכך גם אני". ענתה ספורטה. "חדרה היא בראש סדר העדיפויות שלי, נקודה. חברי מועצה במדינת ישראל מכהנים בהתנדבות, ועושים זאת מעבר לשעות העבודה, וכך גם אני. אין כאן שום ניגוד עניינים". עוד ציינה "חדרה היא המרוויחה ממני".

עוד מהכתבה "לדבריה, בניגוד לכל השמועות שמנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, אף הוא תושב כפר סבא, הוא זה שהביא אותה לעיריית חדרה, דווקא היא בעצמה בחרה לגשת למכרז, לאחר שראתה כי התפקיד המוצע משקף את השקפת העולם שלה בכל הקשור לחיבור הפעילות החינוכית, החברתית והקהילתית".

…עוד מהעיתון :"ספורטה גם דוחה את הטענה שסיגלית איציקוביץ' התפטרה לאחר כניסתה לתפקיד".

"סיגלית עזבה משיקולים שלה, ואני מכבדת את ההחלטה שלה"…ענתה ספורטה.

לשאלה על העדפותיה למקום הראשון, סירבה ספורטה להשיב.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות