איך בוחרים מתנות מקוריות למשרד?

בשוק המקומי וברשת האינטרנט ניתן למצוא שלל מתנות מקוריות למשרד, החל בגדג'טים חביבים שמעלים חיוך על הפנים, דרך פריטים בעלי עיצוב מקורי שמשדרגים את סביבת העבודה, ועד למוצרי ארגונומיים שתומכים בבריאות. אז איך בוחרים את המתנה המושלמת? קראו והחכימו.

כל מה חשוב לקחת בחשבון

לפני שאתם נכנסים לחנות או לאתר כזה או אחר המציעים מתנות למשרד, שאלו את עצמכם כמה שאלות מקדימות:

 

  • מתנה או מתנות – קודם כל צריך להבין האם מדובר במתנה אחת המיועדת למשל למנהל או לקולגה, או אם בכמה מתנות המיועדות לעובדים במשרד, לצוות של מחלקה, למשרדי החברה וכדומה. לשאלת הכמות תהיה השפעה על מסגרת התקציב.

 

  • למי המתנה מיועדת – חשוב מאוד שתתאימו את המתנה לאופיו של המקבל. כך למשל, ייתכן שהמתנה נועדה למנהל שאתם יודעים שהוא חובב גדג'טים מדליקים, מקוריים וטכנולוגיים, או שהוא דווקא חובב רטרו ווינטג' וישמח דווקא לפריט עיצובי נוסטלגי. אולי המתנה נועדה לשמח קולגה מאוד תחרותי וספורטיבי, אולי עובדת שמעריכה את תחום האסתטיקה והעיצוב, או אולי למנהלת שאתם יודעים שסובלת תכופות מכאבי גב וצוואר. ההגדרות האלו יכוונו אתכם לפריטים המתאימים.

 

  • מה אתם רוצים לשדר – כאשר אנשים מעניקים מתנה הם רוצים להעביר מסר מסוים, מלבד הערכה או חיבה לאחרים. כך למשל, אם אתם קוראים את הכתבה הזאת סימן שאתם רוצים להעביר מסר מסוים של מקוריות, חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסא. אבל אולי אתם גם רוצים להצטייר כמי ששולט בעולם הגדג'טים והטכנולוגיה, כמי שדואג לרווחתם של העובדים וסביבת העבודה שלהם, כמי שערני לתחביבים ולאישיות של מקבל המתנה, כמי שיש לו עין טובה לסגנון ואסתטיקה, וכדומה. קצת התבוננות פנימה יכולה לעזור לכם להתמקד.

 

  • היכן תהיה המתנה – יש המון מתנות למשרד ואחד הדברים המבדילים ביניהן הוא גודלן והמיקום המיועד להן. לדוגמא, יש הבדל בין מתנה שאמורה להיתלות על קיר המשרד, לעמוד על דלפק הקבלה, לעטר את הלובי, להיות מוצבת לראווה על שולחן המנהל, לשדרג את חדר הישיבות המהודר, וכן הלאה.

 

  • עיצוב המשרד – באותו הקשר, אם אתם רוצים מתנה שתשתלב היטב במשרד ותהווה חלק בלתי נפרד מחזותו, חשוב לתת את הדעת על העיצוב הקיים. כך למשל, יש הבדל משמעותי בין מתנות מקוריות ומעוצבות המתאימות למשרד של עורכי דין, למשרדי חברת הייטק, לסוכנות ביטוח וכדומה. 

 

  • מסגרת התקציב שלכם – יש לזכור כי מתנות למשרדים נעות בטווחי מחירים גדולים למדי. כך למשל, יש מתנות המתחילות בעשרות שקלים בודדות, יש שעלותן מאות שקלים, ויש גם מתנות המגיעות לאלפי שקלים. לכן כדאי להבין מראש מהו התקציב העומד לרשותכם כדי שתוכלו לסנן ביעילות את המתנות שלא נמצאות במסגרת זו. כמובן שעלות המתנה שאתם רוכשים היא נגזרת של מטרתה. יש למשל הבדל בין עלויות של מתנה המיועדת למנהל שזכה לקידום רציני, מתנה יומיומית לעובד בשולחן שלידכם, מתנה מפוארת לרגל פרויקט רווחי שהצליח וכן הלאה.

למי שרוצה מתנה מקורית…

אחרי שביררתם עם עצמכם את הסוגיות הנ"ל, הגיע הזמן להיזכר שאתם מחפשים מתנה מקורית, לא סתם פריט בנאלי שאפשר לראות בכל משרד. אז אם אתם מחפשים מתנה שתהיה באמת מקורית, משמחת ואחרת בחרו באתר אינטרנט שמציע מתנות כאלו. איך תדעו? פשוט מאוד: היכנסו קודם כל אל פרופיל החברה באתר שלה ובדקו האם היא שמה דגש מיוחד על גדג'טים מדליקים ומתנות מקוריות, וודאו את הדבר על ידי כניסה לקטגוריות השונות. אל תדאגו: המוצרים כבר ידברו בעד עצמם

תמונה: BIGSTOCKPHOTO

ואם כבר נכנסתם לאתר של חברה שמציעה מתנות מקוריות למשרד, יש עוד כמה נקודות שרצוי לברר. ראשית, התרשמו מהרצינות והמקצועיות של החברה, אשר ניכרות בין היתר באתר האינטרנט שלה ובהיותו מאיר עיניים, מלווה בתמונות ברורות של המוצרים ובהסברים מפורטים עליהם, עם מנוע חיפוש ידידותי לשימוש וכלים נוספים לאיתור המתנה המתאימה. בנוסף לכך, אם אתם רוצים לקבל את המתנה בזמן סביר חשוב לשים לב שהחברה מחזיקה את המוצרים במחסנים בארץ, ושלא תצטרכו להמתין ימים ארוכים ושבועות עד שההזמנה תגיעו על ספינה מעבר לים.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות