רעיונות למצגות מקוריות לבת מצווה

מעוניינים להפתיע את כל המוזמנים למסיבת בת המצווה של בתכם עם אטרקציה מדליקה ומרגשת? אם כן, כדאי לכם לפנות לחברת הפקות מקצועית המתמחה בתכנון ובניית מצגות מושקעות ומקוריות לאירועי בת מצווה. את המצגת תוכלו להקרין על מסכי ענק באירוע, זהו אחד מרגעי השיא של חגיגת הבת מצווה, והמצגת מאפשרת לכל המשתתפים להכיר את כלת השמחה יותר טוב, להבין מהם תחביביה, כיצד היא מבלה בשעות הפנאי ועוד

כדי להפיק מצגת מקורי וייחודית לבתכם העומדת לחגוג 12 אביבים, מומלץ לבחור רעיון מקורי ומלהיב. יש מגוון רעיונות ייחודיים למצגות בת מצווה, ובעזרת הצוות המקצועי והיצירתי של חברת ההפקות תוכלו גם אתם לבחור בקונספט מפתיע ומלהיב המבטיח לכם מצגת מקורית ומזכרת מרגשת לכל החיים.

שלבי הפקת מצגת לאירועי ולמסיבות בת מצווה

כיום, ברוב מסיבות הבת מצווה, מקובל להקרין על מסכים גדולים מצגת או קליפ בת מצווה. אם חשבתם שמדובר במצגת רגילה שכל אחד יכול להכין לבד בבית באמצעות Power Point או תוכנה אחרת, הרי טעות בידכם. הפקת המצגת מבוססת על מספר שלבים, למשל פגישת הכרות לצורך אפיון כלת השמחה וכדי לגבש רעיון מרכזי סביבו מכינים את המצגת. בשלב הבא אוספים חומרים מתקופות שונות בחיי כלת השמחה, לרבות תמונות מהילדות, מטיולים, מאירועים משפחתיים וכדומה, כדאי להביא לצוות חברת ההפקות גם סרטונים קצרים ומשעשעים בהם רואים את הילדה, ואפשר להוסיף מסמכים שונים כמו תעודות הצטיינות והערכה.

רעיונות מדליקים ומקוריים למצגת המושקעת לכלת השמחה

יש מגוון רחב של רעיונות להפקת מצגות לבת מצווה מקוריות ומרגשות. כך לדוגמה, אפשר להפיק מצגת איכותית בסגנון חיים שכאלה, כאשר הילדה לקוחת חלק פעיל ומנחה את המצגת. הילדה מחופשת לאישה מבוגרת החוגגת יום הולדת 80 או 90, והיא מציגה את זיכרונותיה בפני הצופים בצורה חווייתית ומהנה.

כמו כן, אפשר לבחור רעיון מקורי נוסף להפקת המצגת לאירוע בת מצווה, למשל מצגת הנראית כמו שידור חי מאולפן החדשות בטלוויזיה. כלת השמחה היא המנחה הראשית של אולפן החדשות, אפשר לשלב ילדים נוספים בתפקידים כמו פרשנים או שחקנים, וכמובן גם ההורים יכולים לקחת חלק במצגת.

אפשרות נוספת היא להפיק מצגת בת מצווה בסגנון התוכנית הידועה והפופולרית של גיא פינס, זו מצגת מקורית וייחודית המבוססת על טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, בתוספת דיבוב, הנפשות, אנימציות וקריינות. רעיון מקורי נוסף הוא להפיק מצגת הוליוודית עם תפאורה מתאימה הכוללת כמובן כניסה מרשימה של הילדה הצועדת על שטיח אדום.    

מצגות בת מצווה מפיקים רק עם פלאשבק

חברת ההפקות פלאשבק הוקמה בשנת 1995 כסטודיו מקצועי המתמחה בהפקות פרטיות ומסחריות. החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה, בין השאר החברה מתמחה בצילומי בוק בר ובת מצווה, בהפקת מצגות מדליקות ומקוריות, בצילום אירועים ובתכנון והפקת קליפים לאירועי בר ובת מצווה.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות