אנשי המאה המשפיעים בכל הזמנים בכפר סבא

לכבוד ראש השנה והחל מהיום, אספר לכם כאן ובאתר השרון פוסט, על אנשים מיוחדים מאוד בעירנו.

מאת: אירית מרק

כעיתונאית 20 שנה בעיר זכיתי להכיר מאות ואלפים אפילו של תושבים נהדרים. ביניהם יש מיוחדים, שכמעט כולנו מכירים. שכמעט כולנו נפגשנו בהם בדרך כזו או אחרת, שכמעט כולנו זכינו להכיר את טוב לבם.

הצטרפו לקבוצת כפר סבא שלנו

הראשונה בפרויקט הגדול שלי לכבוד ראש השנה היא ציונה לבקוביץ, מנהלת סניף משרד הפנים בכפר סבא. לשעבר

ציונה לבקוביץ
קרוב ל-50 שנים עבדה לבקוביץ במשרד הפנים הארצי, מתוכם קרוב ל-40 שנים בכפר סבא, כאשר בשנות ה- 70 החלה דרכה כפקידה בודדה במשרד קטן במבנה הרבנות בכפר סבא.
מה אפשר לומר על ציונה? קצרה היריעה מלספר ולתאר בשבחה. ציונה אמנם פרשה ויצאה לפנסיה וגם המנהלת המחליפה אותה, לביאה, נהדרת משכמה ומעלה.
את ציונה, אין כמעט איש בכפר סבא שאינו מכיר. כמנהלת סניף משרד הפנים כאן בעיר חלשה על מאות אלפי תושבים וכל אחד מהם בזמן כזה או אחר הגיע אליה אישית.
ציונה, אחת הנשים האהובות בכפר סבא, בכל הזמנים, תמיד עוזרת, תמיד מסייעת, נותנת את הנשמה, מעודדת ותומכת, לא בכדי העובדים שלה בסניף היו מאוהבים בה וכך גם כל באי משרד הפנים.
תמיד אירחה יפה בלשכתה, טיפלה במסירות בכל בעיה, היה נעים לשוחח עמה, תמיד בגובה העיניים ותמיד עם המילים החמות שהייתה מרעיפה "כפרה עלייך, היתה נוהגת לברך. כיום, פרשה לפנסיה אבל בכל בוקר ניתן לראות אותה, עדיין עושה הליכה לאורכה ורוחבה של העיר בבגדי ספורט, מטופחת ונראית סופר סופר.
אז ברכות חמות ציונה אהובה ויקרה של כפר סבא, את חוגגת 71 ונברך אותך בכל האושר והעושר, בריאות והצלחה שיש.
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות