אנשי המאה המשפיעים בכל הזמנים בכפר סבא: הרב יואל ימיני, יו"ר עמותת אשל בכפר

צלש גדול מגיע לרב יואל ימיני יו"ר ארגון אשל בכפר על העשייה למען הנזקקים בכפר סבא כל השנה ובייחוד לקראת החגים ובשבתות, כך, כבר שנים רבות.

.

הצטרפו ל-22 אלף החברים בקבוצת >>> כפר סבא שלנו

הרב ימיני איש ענו וצנוע, נעים הליכות ומסביר פנים תמיד. כמעט ואין איש בכפר סבא שאינו מכיר את פועלו למען הזולת.

הרב יואל ימיני

צלש גדול מגיע לרב יואל ימיני יו"ר ארגון אשל בכפר על העשייה למען הנזקקים בכפר סבא כל השנה ובייחוד לקראת החגים ובשבתות.אשל בכפר חלקו ב3 הימים האחרונים כ400 חבילות מזון.בחבילה יש שימורים, קפה, תה, דבש, טחינה פתיתים, קוסקוס, עוגת דבש ועוד. עלות חבילה ממוצעת כ350 שח. השנה לדברי ימיני יש עלייה במספר הנזקקים והחבילות שחולקו.דרושה עזרה במתנדבים עם רכבים במהלך כל השבוע בחלוקת המנות לנזקקים והאריזה בבית התבשיל לפנות ליעקב מזרחי 0527080500. חברים ! להרים טלפון ולעזור הן בתרומה כספית והן במתנדבים עם רכבים. בראיון מיוחד לשרון פוסט, הרב ימיני מברך ומודה לכל המתנדבים על העזרה ותרומה ומאחל שנה טובה לכל תושבי העיר.לנו נשאר רק להצדיע ולומר תודה לרב יואל ימיני ולכל המתנדבים על פועלם במשך כל ימות השנהיישר כח !מאת דן ברקעקבו אחרינו לידיעות נוספות – השרון פוסט

פורסם על ידי ‏השרון פוסט‏ ב- יום רביעי, 25 בספטמבר 2019

יישר כח יואל ימיני

אשל בכפר חלקו ב3 הימים האחרונים כ400 חבילות מזון.

עלות חבילה ממוצעת כ – 350 שח.
השנה לדברי ימיני יש עלייה במספר הנזקקים והחבילות שחולקו.
הרב ימיני מברך ומודה לכל המתנדבים על העזרה ותרומה ומאחל שנה טובה לכל תושבי העיר ולנו נשאר רק להצדיע ולומר תודה לרב יואל ימיני ולכל המתנדבים על פועלם במשך כל ימות השנה.
ראיין: דן ברק

לסרטון המלא לחצו כאן

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות