אשת השנה: עדי לוי סקופ

גם השנה לרגל החגים בחרנו את אנשי השנה שלנו בכפר סבא, ויש לנו את אשת השנה מהקואליציה ובחרנו גם אשת השנה מהאופוזיציה שיעלו בהמשך.

מאת: אירית מרק

אשת השנה שלנו מהקואליציה היא עו"ד עדי לוי סקופ, מחזיקת תיק התרבות, השכונות הירוקות ויו"ר מועצת נשים עירונית.

עדי לוי סקופ, עורכת דין במקצועה, פועלת בהתנדבות מלאה במועצת העיר על כל שלל תפקידיה ואין ספק שלקחה על עצמה פעילויות רבות

עדי לוי סקופ

עדי לוי סקופ היא כוכבת חדשה בפוליטיקה המקומית. עד לפני שנה לא שמענו עליה במישור הפוליטי לפחות. לוי סקופ, החליטה להתמודד בבחירות האחרונות, בכדי לנסות לקדם את הבעיות בשכונות הירוקות ועל הדרך לקחה על עצמה תפקידים רבים נוספים.

הצטרפו ל-22 אלף החברים בקבוצת >>> כפר סבא שלנו

תעקבו אחריה בדף בו היא מעדכנת על פעילותה הרבה, תוכלו לראות שבכל מספר שעות היא מעלה עדכון לציבור, מה עשתה, מה קידמה, על פעילותה, תכניותיה וכדומה – לחצו כאן

בנוסף, יש לציין לשבח את נועם הליכותיה בציבור, שיתוף הציבור, השקיפות, הטיפול בבעיות, המענה המהיר בדרך כלל בטלפון, בהודעות או בפייסבוק, תמיד בגובה העיניים. יישר כח לפעילות ברוכה, רבת משמעות לטובת הציבור ורבת רבת שעות בהתנדבות, ללא ספק.

עו"ד עדי לוי סקופ, תושבת כפר סבא מזה כ- 10 שנים (בעבר במרכז העיר וכיום בשכונה הירוקה), נשואה לניר, אמא לענבר, אלון ואלה ושמחה להיות חלק מהמשפחה של אופיר ועמית, בנותיו של בן זוגה (מנישואין קודמים).  

בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות ותואר ראשון במנהל עסקים (B.A) בהצטיינות במרכז הבינתחומי בהרצליה, מתמחה בתחום דיני עבודה, שוויון מגדרי, משפט אזרחי ומסחרי ומגשרת מוסמכת.

יש לה ניסיון עשיר בייצוג עובדים במגוון רחב של סוגיות בתחום עולם העבודה וייצוג לקוחות בתחום האזרחי והמסחרי, תוך מקצועיות ומחויבות ערכית וחברתית עמוקה. בין היתר, מייצגת נשים עובדות ונלחמת על זכויותיהן.

בצבא שירתה במגוון תפקידים פורצי דרך לנשים- מ"פ טירונים, מדריכה בקורס מ"פים, מפקדת קורסי קצינות ועוד. הצליחה באופן תקדימי להתקבל לקורס מ"פים ולסיימו בהצלחה. יצאה למאבק לקבלת קצינות לתכנית שהייתה מיועדת לגברים בלבד. השתחררה בדרגת סרן.

"אני עוסקת שנים בפעילות ציבורית והתנדבותית ענפה, יוזמת כנסים, הדרכות, ימי עיון, סדנאות ומרצה בתחום קידום שוויון מגדרי, דיני עבודה, זכויות עובדים ויוזמת תיקוני חקיקה בנושא אפליה בעבודה, שוויון מגדרי וחוק שכר שווה לעובדת ולעובד", אמרה בזמנו בראיון לשרון פוסט.

שימשה בעבר כיו"ר (משותף) של הנהגת ההורים בבי"ס לאה גולדברג. מתנדבת במשטרת התנועה. חברת עמותת ועדת הביקורת ב"אמנה שריגים" כפר שמעון מרכז לטיפול באוטיסטים. חברה בוועדות דיני עבודה וקידום מעמד האישה ועוה"ד בלשכת עורכי הדין. שימשה כתובעת מטעם לשכת עורכי הדין בבית הדין המשמעתי וכן כחברת דירקטוריון בחברה הכלכלית לפיתוח רמת גן בע"מ.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות