הובלות בשרון – דברים שכדאי לשים לב אליהם…

הובלות בשרון – דברים שכדאי לשים לב אליהם…

כאשר אנו חושבים על הובלות לרוב אנו חושבים על הובלות דירה מכיוון שזהו ההקשר הראשון שעולה במוחנו. יש לקחת בחשבון שחברת הובלה עושה הרבה יותר מהובלות דירה, לדוגמא חברת הובלות בשרון יכולה לעשות הובלות דירה, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלות מפעל, הובלות מיוחדות (דוגמת פסנתרים), הובלת משרד ומגוון נוסף של הובלות תלוי בתחום ההובלה יש לבחור חברה אשר מתמחה בסוג זה של הובלות ואשר ביצעה אין ספור הובלות מסוג זה על מנת לוודא כי אכן תוכל לעמוד במשימה ללא בעיה. 

הובלה בשרון – מי האנשים אשר מבצעים את ההובלה? 

חשוב לברר האם מדובר בחברה רשומה, אשר מעסיקה עובדים כחוק ומשלמת להם את כל הנדרש. עובדים שכאלו יבואו לבצע את ההובלה ללא רגשות מעורבים ולא כי הם "חייבים". עובדים צעירים, זרים (כאלו אשר משולם להם שכר נמוך) או כאלו אשר לא משולם להם שכר כנדרש ייתכן ויהיה בעיתיים או אינם מקצועיים מספיק. בנוסף, חברה רשומה נותנת לנו בעצם גם של "אמא ואבא" וכמובן, במידת הצורך ניתן יהיה לפנות לערכאות משפטיות כנגדה.

איך חברת הובלות בשרון אמורה להתנהל?

על מנת לוודא כי אכן מדובר בחברה מקצועית, אמינה ונותנת שירות איכותי יש לשים לב למספר דברים: בשיחה הראשונית האם הן מציעות (מיוזמתן) ציוד אריזה או שירותי אריזת דירה ופריקתה במשכן החדש? האם החברה מעוניינת לבצע ביקור מקדים על מנת להבין את גודל העבודה? האם החברה ציינה כי הביטוח כלול במחיר? חברות אשר תידרשו לשאול בעצמכם ככל הנראה, הן כאלו אשר ינסו לחסוך על חשבונכם.

חברת הובלות בשרון טובה ואיכותי היא כזו שתספק לכם את כל השירות ותציע לכם את כל המידע מיוזמתה ללא שתצטרכו להטריח את עצמכם לשאול את השאלות הללו בעצמכם. 

ביטוח הובלות בחברת הובלות 

בין אם מדובר בחברת הובלות בשרון או בכל מקום אחר ביטוח ציוד להובלה שלכם הוא בגדר חובה – כולנו בני אדם וגם המוביל המקצועי ביותר שעשה אלפי הובלות יעשה טעות גם בהובלה "פשוטה" יחסית, לכן, וודאו כי חברת ההובלות מבטחת את ההובלה שלכם. יש לשים לב כי הביטוח כולל את כל שלבי ההובלה – כלומר מהרגע שהוא נוגע בידי המוביל ועד לרגע שבו הוא מונח ביעד וזאת מכיוון שגם בדרך לרכב ההובלה יכולה להתרחש תקלה.

 

אז זהו, אתם מוכנים למעבר, בהצלחה במעבר למשכן החדש!

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות