ראיון מיוחד ובלעדי עם יו"ר ועד גני הילדים החדש צביקה דוידוביץ "אני מעוניין לקדם ככל האפשר המודעות של התושבים לקיומו של הוועד ועל העשייה שנעשית"

צביקה דוידוביץ הוא ההבטחה החדשה של ועד גני הילדים בעיר ושל אלפי הורים הנושאים ליו"ר הוועד עיניהם בצפייה לשיפור והובלת מיזמים חדשים לגני הילדים. דוידוביץ, בן 42, נשוי + 2, תושב כפר סבא ב-10 השנים האחרונות, אכפתי ומעורב מאוד בנעשה בעיר

מאת: אירית מרק

צביקה דוידוביץ

צביקה, בהצלחה בתפקידך החדש. איך ההרגשה לקחת על עצמך תפקיד כ"כ חשוב בתקופה זו

"ראשית, אני רוצה להודות לוועד הקודם וליו"ר הקודם, גב' שרון שיינין. אני חושב שנעשתה עבודה כבירה בתנאי פתיחה לא פשוטים והתוצאה שקיבלנו כולנו כהורים בעיר היא מדהימה.

"לקחתי על עצמי את התפקיד ע"מ לוודא רציפות והמשך עשייה ברוכה לטובת כלל המערכת העוסקת בחינוך ובטיפול בילדים של כולנו. לראייתי, התקופה הנוכחית אינה שונה מכל תקופה אחרת – תמיד קיימים אתגרים ודרישות מצד ההורים וכל המערכת העצומה של העירייה כפופה גם היא לאילוצים ודרישות ולכולנו מטרה משותפת". 

הצטרפו ל-23 אלף החברים בקבוצת >>> כפר סבא שלנו

 

מהם הדברים העומדים בראש סדר העדיפויות מבחינתך

"סדר העדיפויות נקבע על ידי כלל חברי הוועד והורי הילדים כמובן. נושא תהליך השיבוצים לשנה הבאה הוא מהותי בעיני כולנו. הנושא הזה לבדו אמור למצוא פתרונות למספר בעיות כאובות שצפו לאחר ההליך הקודם כגון גני זרם החינוך של הממ"ד, גני הקצר – ארוך, כמות הילדים בגנים וכו'. הוועד יושב בפורום בהנהגת מחזיקת תיק החינוך, חברי מועצה, מנהל אגף חינוך ונציגי החנ"מ. כמו כן, נושא התזונה ופרויקט "אפונים" החשובים כ"כ בגילאים הרכים האלה כבסיס לגילאים המתקדמים". 

מה חשוב לך לקדם

"מעבר לנושאים שהוזכרו, אני מעוניין לשתף פעולה עם העירייה בתכנון הפעילות בגני הילדים בחודשים יולי ואוגוסט 2020. בתוך הוועד עצמו, אני מעוניין לקדם ככל האפשר את המודעות של התושבים לקיומו של הוועד ועל העשייה שנעשית, בהתנדבות מלאה, ע"י כל אחד ואחת מהחברים בו". 

יש אחידות בין חברי הוועד או שכל אחד מושך לכיוון אחר?

"השנה התחלנו את השנה עם מספר רב של חברי ועד חדשים ותיקים וכאלו שהיו בהפוגה. כל חברי הועד מגיעים מתוך רצון גדול לתרום ולעשות למען ילדי הגנים. כשמגיעים מתוך רצון נקי לתרומה למען הילדים האגו ומי מושך לאיזה כיוון לא קיים, הכל נעשה באהבה וכבוד הדדי".

יש גנים המתלוננים על חוסר בסייעות בגנים, יש פתרון מדובר? 

"אני רק בחודש הראשון בתפקיד יו"ר ועד הגנים ואני לומד את הנושא".

איך אתה מתרשם מנכונות ראש העיר לפתור הבעיות הקימות?

"נפגשתי עם ראש העיר מספר פעמים בחודשים האחרונים. כמות הזמן והאנרגיה שהוא השקיע, בדוגמה האחרונה עם שעת ההזנה, היא מדהימה. בכל פעם פגשתי אדם קשוב, שרואה את התמונה בכללותה ומוכן לקבל החלטות. כמו כן, יצא לי להיפגש עם מנכ"ל העירייה, גזבר העירייה ומנהל אגף החינוך, מחזיקת תיק החינוך וחברי מועצה, נציגי וועד הגננות המקומי והארצי והתרשמתי שכולם מעוניינים לקדם את החינוך בגני הילדים. אני מאחל לכולנו שיתוף פעולה פורה השנה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות