חבר המועצה פנחס כהנא מתלונן: בעיות תנועה קשות ליד מתחם בית הספר הדמוקרטי

עם התחלת שנת הלימודים יש התמרמרות משמעותית בשכונת קפלן הצמודה למתחם בית הספר הדמוקרטי. כך טוען חבר המועצה פנחס כהנא "התכנית להצבת מבנים יבילים לצורך הקמת בית הספר המונטסורי במתחם בית הספר הדמוקרטי הגיעה לועדת המשנה לתכנון ובניה בה אני חבר בתאריך 12-8-2019, כשבועיים לפני תחילת הלימודים. בישיבה לא הוצגו כל נתונים על היקף התלמידים החזוי במתחם, תכנית תנועה וחניה, שטחי חצרות 3 בתי הספר ועוד.

מאת: אירית מרק

בקשתי לפני הישיבה שנציג אגף החינוך יהיה נוכח בדיון. הוא לא היה ואנשי המקצוע של העיריה לא ידעו לענות על שאלות בסיסיות שיעזרו לקבל החלטה. בסיעת כפר סבא מתקדמת תמכנו תמיד בהקמת בית הספר. תושבי השכונה הסמוכה כבר לפני הקמת בית הספר התלוננו על בעיות תנועה וחניה קשות. בהצבעה הצבעתי נגד אישור הצבת הקרוונים עד שלא נקבל תשובות לנושאי התנועה ונושאים אחרים. התכנית עברה בהתנגדות יחידה שלי. פניתי כחוק ובקשתי דיון במליאת הוועדה המקומית. במליאת הועדה המקומית מנהל אגף החינוך נכח והתברר שבמקום יהיה כ 800 ילדים. נאמר שאין כרגע תכנית לפתרון בעיות התנועה".

עוד טוען כהנא "היום אנו שומעים על קול זעקה של התושבים הגרים סמוך על בעיות תנועה וחניה, תשובת העירה שיקימו מתחם מסודר להורדה והעלאת תלמידים בהתאם לתכנית שתוכננה לאזור מקוממת. למה התכנית לא הוצגה בוועדות התכנון אם היא קיימת?".

מעיריית כפר סבא נמסר: "הנושא נמצא בטיפול ובימים אלו בוחנת עיריית כפר סבא הקמת מתחם מסודר להורדה ולהעלאת תלמידים, בהתאם לתוכנית שתוכננה לאזור".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות