המטרות: להילחם על כל התארים ולהגיע הכי רחוק באירופה

מאת: אירית מרק

ביום חמישי 3.10.19, בין ראש השנה ליום כיפור, ערך מועדון הכדורעף של הפועל כפר-סבא מסיבת עיתונאים בחדר הישיבות של לשכת ראש העיר לקראת ליגות העל שעומדות להתחיל (מיד אחרי סוכות).

מוזמנים להצטרף לקבוצה המובילה בעיר > כפר סבא שלנו

 

במסיבת העיתונאים נכחו רפי סער – ראש העיר, דני הרוש – סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, הסגלים של קבוצות ליגת העל (גברים ונשים), מנהלי הקבוצות וחברי ההנהלה של המועדון: גרי אברמוביץ (יו"ר), יוסי סדבון (נשיא המועדון) יעקב הרשקו (מנכ"ל), עופרה אברמוביץ (יו"ר מועדון הנשים) ורוני בורר (מזכירת המועדון).

הראשון לדבר היה גרי אברמוביץ, יו"ר המועדון, שדיבר על הגידול והצמיחה במועדון בעשר השנים האחרונים. אברמוביץ דיבר על הנוכחות הקבועה של קבוצות המועדון (גברים ונשים) במסגרת אירופאית, גם כשאנחנו המועדון היחיד שמשחק באירופה, ושהמטרה שעומדת בפנינו היא להגיע לטופ האירופי.

השנה ישחקו הקבוצות שלנו במסגרת גביע האתגר האירופי ויכנסו לסבב המשחקים בשלב מאוחר יחסית בשל ההישג בעונה שעברה (2 הקבוצות הגיעו לרבע הגמר של המפעל).

המשחקים יתקיימו ב-17 וב-19 בדצמבר, 2 משחקים באותו שבוע, כדי ליצור חגיגת כדורעף גדולה בעיר.

גרי ניצל את ההזדמנות כדי להודות ולהוקיר את יעקב הרשקו, מנכ"ל המועדון, שעושה ימים כלילות לארגון ושיפור המועדון על חלקיו הרבים

רפי סער, ראש העיר, היה הבא בתור וסיפר איך התלהב מהכדורעף מיד עם היכנסו לתפקיד כשהגיע לשלבים המתקדמים של גביע האתגר שהיו באותו הזמן. הבטיח שיתוף פעולה עם המועדון והפיכת המשחקים לחגיגת כדורעף עירונית. הביע הערכה רבה על עבודת המועדון ועל ההישגים שהמועדון השיג בשנה שעברה.

שגיא ברעם, מאמן קבוצת הגברים דיבר על הקבוצה שנבנית השנה שבנויה על שחקנים שהגיעו מחו"ל (זרים ועולים חדשים) בשילוב עם צעירים (חצי קבוצה) שגדלו במועדון ועלו לסגל הבוגרים. הוא הוסיף ואמר ש"יש לנו קבוצה טובה שאני סומך עליה ויש חיבור טוב בין השחקנים".

המטרות שלנו השנה הן להתמודד בכל הכוח על התארים המקומיים ולהגיע הכי רחוק שאפשר בגביע האתגר.

חן הימלפרב, מאמן קבוצת הנשים דיבר על הקבוצה החזקה שנבנתה השנה שבנויה משחקניות ותיקות שממשיכות משנה שעברה, ביחד עם 3 זרות חזקות ושחקניות צעירות מהמועדון ומהאקדמיה בווינגייט.

המטרות של הקבוצה הן להתמודד על כל התארים בארץ ולהגיע להישג טוב בגביע האתגר, לפחות כמו בשנה שעברה ואף יותר. חן ציין את פרויקט המשפחות המאמצות שנותן לשחקניות הרגשת בית.

גלית דבש, הקפטנית שסוגרת השנה 10 שנים במועדון דיברה על הצמיחה וההתפתחות של המועדון בעשר השנים האחרונות, הביעה שמחה על הקבוצה שנבנתה השנה ורק ביקשה שכולן תהיינה בריאות.

היא הביעה תקוותה שהמעבר של המשחקים למוצאי שבת, במקום ימי שישי בצהריים, יגרום לקהל רב יותר להגיע למשחקים ולהנאה מכופלת גם לקהל וגם לשחקניות.

היא הודתה למנהלי הקבוצה, סיגל עמיר וביל טבצ'ניק על התמיכה והעזרה שהם נותנים לבנות במשך כל העונה.

אבנדרו דיאס סוזה, קפטן הגברים אמר שהוא בחר להגיע לכאן מבין ההצעות שהיו לו כי זה נראה לו המקום הכי מאתגר והוא אוהב אתגרים. בתור הקפטן הוא מרגיש כמו האבא של כל השחקנים וחשוב לו שכולם ירגישו טוב. הוא אמר שהאווירה ממש טובה בקבוצה והודה למנהלי הקבוצה חנוך, שלמה ושמוליק שעושים הכל גדי שנרגיש טוב.

ההכנות האחרונות נשלמות בימים אלו ובקרוב מאד תיירה יריית הפתיחה לליגת העל כשהגברים יצאו למשחק חוץ מול מכבי הוד השרון ביום שלישי 22.10.19 והנשים תשחקנה גם כן בחוץ מול ק.ק. ת"א ביום שישי 25.10.19

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות