בעלי עסק קטן? כך תוכלו לעלות רמה בקידום העסק שלכם

בעלי עסק קטן? כך תוכלו לעלות רמה בקידום העסק שלכם

בעלי עסק קטן מתמודדים עם אתגרים גדולים ומורכבים, לכן עליהם לנהל במקצועיות את העסק, להיות מחושבים עם המשאבים, להשקיע בשיווק וקידום העסק ולנסות לצמצם עלויות כדי לשפר את הרווחיות. אם יש לכם עסק קטן ואתם רוצים לקדם אותו וליהנות מגידול במספר הלקוחות ומגידול במכירות, כדאי לכם להשתמש בשיטות הבאות לקידום עסקים קטנים במינימום הוצאות.

קידום עסק קטן ברשתות החברתיות

בעלי עסקים קטנים לרוב ינסו לקדם את העסק באינטרנט בעצמם בגלל שיקולי תקציב. לחברות גדולות יש תקציב ענק לשיווק וקידום העסק בדיגיטל ובמדיות נוספות, אך העסק הקטן מוגבל במשאביו ולרוב אין לו אפשרות לשלם אלפי שקלים או יותר לחברות המתמחות בשיווק באינטרנט.

לכן, כדאי ללמוד שיטות חדשות ומתקדמות לשיווק העסק ברשתות החברתיות. מומלץ לפתוח פרופיל עסקי ולהשקיע בתמונות איכותיות ובתוכן מקורי ובעל ערך לגולשים. כדאי לפתוח פרופיל עסקי ברשתות חברתיות פופולריות כמו פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב, ובהתאם לסוג העסק אפשר לשקול גם הקמת פרופיל בפינטרסט וברשתות נוספות. באמצעות הפרופיל ברשתות החברתיות אפשר לקדם את העסק ללא עלות או בתקציב נמוך הנקבע מראש. קידום עסקים קטנים ברשתות החברתיות נחשב ליעיל ולאפקטיבי במיוחד.

בניית אתר תדמית או אתר מכירות

אם אין לעסק שלכם אתר אינטרנט מושקע ומעוצב הגיע הזמן לבנות אתר תדמית לעסק הקטן או לשקול הקמת חנות באינטרנט. חשוב לבנות אתר רספונסיבי המתאים לגולשים המגיעים ממכשירים ניידים, ומעבר להקמת אתר מעוצב ומרשים חשוב להעלות תכנים איכותיים ומקוריים עם משפטים מניעים לפעולה.

את האתר אפשר לקדם בצורה אורגנית בגוגל, קידום אורגני של האתר מבטיח מיקום גבוה בדף תוצאות החיפוש, וככל שהאתר ממוקם במיקום גבוה יותר כל תגדל תנועת הגולשים אליו. עם זאת, קידום אתרים אינו דבר של מה בכך, יש להשקיע זמן ומחשבה וכדאי ללמוד טכניקות מתקדמות לקידום האתר בגוגל.

שליחת ניוזלטרים

מומלץ לכל בעלי העסקים הקטנים להכין רשימה עדכנית של לקוחות העסק ואחת לכמה זמן לשלוח ללקוחות ניוזלטר. זו שיטה מעולה ויעילה במיוחד לקידום העסק שלכם ולגידול במכירות, באמצעות הניוזלטר אפשר להגיע גם ללקוחות פוטנציאליים, להציע הטבות משתלמות או מבצעים אטרקטיביים ובאופן כללי לשמור על קשר רציף עם הלקוחות.

חלוקת מוצרי פרסום ללקוחות

אחת השיטות היעילות ביותר לקידום עסקים קטנים היא באמצעות חלוקת מתנות ומוצרי פרסום ללקוחות. כדי לחסוך עלויות אפשר לייבא את מוצרי הפרסום ישירות מסין או ממדינות אחרות, כך העסק יכול לחסוך עלויות ופערי תיווך של יבואנים. יבוא מוצרי פרסום מסין וממדינות אחרות מאפשר לעסק הקטן לשפר את מיתוג החברה, ליצור בידול מהמתחרים ולזכות בחשיפה רחבה כיוון שהלקוחות משתמשים במוצרי הפרסום במקומות שונים וכך גם אחרים נחשפים לעסק שלכם. 

כדאי לייבא את מוצרי הפרסום בעזרת חברה המתמחה ביבוא מוצרים מסין ובאיתור ספקים אמינים. 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות