נוצות או סינתטי? כך תבחרו את שמיכת הפוך האידיאלית עבורכם

נוצות או סינטטי? כך תבחרו את שמיכת הפוך האידיאלית עבורכם

מעוניינים לרכוש שמיכת פוך איכותית ומחממת לקראת החורף הקרוב? מחפשים טיפים לבחירת שמיכת הפוך המושלמת והאידיאלית ביותר עבורכם? מהם ההבדלים בין שמיכת פוך סינטטית לפוך במילוי נוצות? הכנו עבורכם כתבה מקיפה בנושא שמיכות פוך, הכתבה תסייע לכם לבחור את השמיכה המתאימה ביותר עבורכם.

השקעה משתלמת לטווח ארוך

החורף הישראלי יחסית קצר ומלווה בסערות ברקים וממטרים ברחבי הארץ, אך מספר הימים הגשומים מועט. יחד עם זאת, בחורף הישראלי אתם עלולים לסבול מקור רב, במיוחד באזורים כמו ירושלים, הרי הצפון ובמדבר. לקראת החורף והעונה הקרה כדאי להשקיע בשמיכות פוך איכותיות ומחממות, אך המבחר גדול ולבטח גם אתם מתלבטים ומתקשים לקבל החלטה האם כדאי להשקיע בשמיכת פוך איכותית במילוי נוצות או שעדיף לרכוש שמיכה סינתטית.

כדאי לדעת כי בחנויות המובילות תוכלו למצוא מגוון דגמים ואיכויות של שמיכות. השמיכות מגיעות במשקלים שונים בהתאם לעונה, יש שמיכות במשקל 125 גרם למטר רבוע, שמיכות במשקל 400 גרם למ"ר ועוד.

שמיכת פוך סינתטית עשויה בדרך כלל ממעטפת בד רגיל כמו כותנה, מיקרופייבר או פוליכותון, ובמילוי של סיבים סינתטיים. יש סיבים סינתטיים ברמות שונות הקובעות את רמת הבידוד של השמיכה, ולמעשה את רמת ואיכות החימום. השמיכות הפשוטות יחסית מגיעות במילוי הנחשב לפופולרי בתעשייה ונקרא הולופייבר. אלו סיבים פשוטים יחסית העשויים מסיב חד חורי. כדאי לבחור שמיכות במילוי איכותי יותר כמו סיב רב חורי בציפוי סיליקון, וכדאי להשקיע בשמיכה במילוי סיבי הולופיל בגלל האיכות הטובה יותר. מילוי הולופיל מבטיח שמירה על הנפח לאורך זמן והבידוד איכותי יותר.

שמיכת פוך במילוי נוצות אווז מבטיחה חימום יעיל, אך הנוצות לא נעימות למגע ודגמים רבים של שמיכות במילוי נוצות אווז גורמות לדקירות לא נעימות והמגע בהן לא נעים למשתמש. לכן, אם החלטתם לבחור שמיכה במילוי נוצות אווז עליכם לבדוק היטב מהי הצפיפות של הנוצות ומהי איכות הבד, כך תימנעו משמיכות בהן הנוצות מבצבצות החוצה ודוקרות את גופכם.

בחנויות המובילות תוכלו לרכוש גם שמיכות במילוי פלומת אווז. פלומת אווז נחשבת לחומר בידוד איכותי במיוחד, החומר אוגר חום ומבודד חום בצורה יעילה ומושלמת, וניתן לרכוש שמיכות לפי דרגת הבידוד ובהתאמה לדרישה שלכם. 

יש בשוק גם שפע דגמים של שמכות פוך מעורבות, כלומר המילוי יכול לכלול 80% פלומת אווז ו-20% נוצות אווז, או מילוי 50% נוצות ו-50% פלומה. 

כיום רבים מעדיפים להזמין שמיכות פוך סינתטיות בגלל האיכות הגבוהה, המחיר המשתלם, המגע הנעים, העמידות ומסיבות נוספות. אגב, טבעונים מעדיפים שמיכות סינתטיות כדי להימנע מפגיעה בחיות.

אם אתם מתכננים לרכוש שמיכות סינתטיות כדאי לכם לבקר באתר או בסניפים של חברת ורדינון. החברה משווקת מגוון דגמים של שמיכות באיכות מעולה ובמחירים אטרקטיביים, ולקראת החורף ורדינון מציעה מבצעים אטרקטיביים שלא כדאי לכם לפספס.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות