אנשי המאה המשפיעים בכפר סבא : ענת מיודובניק

פרויקט בלעדי באתר השרון פוסט, על אנשים יוצאי דופן, פעילים ומיוחדים מאוד בעירנו, כפר סבא. מאז ועד היום

אנשי המאה המשפיעים מכל הזמנים בכפר סבא והפעם : ענת מיודובניק

מאת: אירית מרק בשיתוף דני מלניצקי ויואב חביב

יש לא מעט אנשים מדהימים הפועלים מאחורי הקלעים למען הקהילה בעיר, בצניעות, בשקט ללא הרבה רעש וצלצולים

הצטרפו ל-23 אלף החברים בקבוצה הגדולה ביותר בעיר > כפר סבא שלנו

ענת מיודובניק

לא כולם מכירים אותם ולא תמיד הם מקבלים את הבמה, הכבוד והערכה לה הם ראויים על פועלם.

בכתבה זו נספר לכם על ענת מיודובניק – "האימא" של הפועל כפר סבא, מתנה גדולה שיצחק שום הבעלים קיבל וכמובן האוהדים ההורים, השחקנים, האנשים הקרובים אליה ומדובר במאות אם לא באלפים

ענת מיודובניק עם הקמע

ענת מיודובניק, ירוקה בכל רמ"ח איבריה כבר קרוב לעשור בפעילותה זו ומקורביה יודעים לחבק ולהוקיר.
אישה יפה מבחוץ, אבל בעיקר יפה מבפנים עם לב ענק, אשר תמיד עוזרת, תורמת, מפרגנת ודואגת שכל ילד/הורה/אוהד/עובד מועדון יעבור את היום עם חיוך, בזכות הקסם האישי שלה.

ענת החלה לפני קרוב לעשור להתנדב במועדון הכדורגל המקומי. היא שימשה תחילה כמנהלת קבוצה של בנה מאי ודאגה מעבר לנוכחותה בכל האימונים והמשחקים (בשמש, בגשם, ובכל מזג אוויר) להוציא לפועל פעילויות רבות למען הזולת (יצאה עם הילדים לביקורי חולים בבתי חולים, הכנת סלי מזון לנזקקים ועוד), ארגנה מסיבת תחפושות בפורים למחלקה במגרש וגייסה ספונסרים לטובת גיבוש חברתי לקבוצות מחלקת הנוער.

בשנים האחרונות עברה מיודובניק לעשייה המבורכת בקבוצה הבוגרת, בגיוס ספונסרים ועוד וכמו כן מופקדת על הפאן השיווקי של המועדון לצד ערן אבידור, כל זאת ללא כל קבלת שכר ועל חשבון זמן איכות עם בני משפחתה, בעלה, הילדים והנכדים.

בנוסף, משמשת כמתאמת אירועים במשחקי הקבוצה באצטדיון פתח תקווה ודואגת לסדר מופתי, שהכל יתקתק כמו שעון על פי דרישות ההתאחדות לכדורגל. היא מקדישה את כל כולה לטובת המועדון שכל משפחתה אוהדים מבטן ולידה ! מעבר לעשייה היום-יומית בהפועל כפר סבא היא מקדישה מזמנה לטובת נתינה בסתר ומצוות רבות שהיא עושה

מיודובניק עם דני מלניצקי

לא בכדי זוכה מיודובניק לאהדה כה רבה בקרב משפחתה, מקורביה, חבריה וכל השאר. בנוסף, לכל עיסוקיה הרבים בהתנדבות מבוקר עד ליל ותמיד עם חיוך קסום ומכל הלב לכל מי שזקוק, היא גם אשת בית מופתית המפנקת בארוחות, מאפים ועוגות מעשה ידיה להתברך.

לא בכדי הוצעה מיודובניק, זה לא פעם אחת ע"י אורית כהן טיגלמן להכתרה כאשת השבוע או השנה

החלטנו להכליל את ענת מיודובניק בין מאה המשפיעים מכל הזמנים בכפר סבא, בשל העשיה רבת השנים שלה, בשל הנתינה, בשל היותה שם עבור כל כך הרבה אנשים בעיר ובכלל כאמור, שללא ספק יזכרו לה הכרת תודה לנצח. אשה אנרג'ייזרית הרואה, שומעת ועושה הכל באופן המיטבי למען כולם.

על כל אלו ועוד, ענת מיודובניק, זוכה להערכה עצומה על עשיה בלתי נלאית ואין ספק שתיכנס לדפי ההיסטוריה של המועדון וכפר סבא בכלל. כה לחי!

יואב חביב, יו"ר הפועל כפר סבא לשעבר וידידם הקרוב של מיודובניק ובעלה עמית "כשאלוהים ברא את האישה נטל צלע מהאדם והשלים היצירה. המקרה של ענת, הוא מקרה נדיר. אלוהים, ברא את הלב וסביב הלב יצר את ענת. תוצאה סופית, 90 אחוז לב ועשרה אחוז כל השאר. ענת, רעיה נפלאה, אם השנה במושבה, וחברה בלב ובנפש. כמי שעמד בראש המערכת כיו"ר הפועל כפר סבא, ומכיר על בוריין את כל הקשיים סביב ניהול מועדון וקשר חם עם האוהדים, אני קובע במלוא האחריות, שאילולא ענת, הנתק בין האוהדים וראשי המועדון היו הרבה יותר גדולים. אני כמובן איני יכול לפרט פומבי את אשר על לבי בגין תפקידי בעבר, ברם, כן אני יכול לקבוע כי ענת היא הדבק, המגשרת, המפשרת, מעבר לתפקידה החשוב ומיותר לציין שענת לא רק שעושה כל זאת בהתנדבות אלא גם יוזמת ומפיקה ערבי גיבוש, ולא תכעס עלי ענת, אם אומר, שבנוסף להיותה מתנדבת במערכת משקיעה גם לא מעט מכיסה. ענת עבורי, מודל לחיקוי, שכל כולה נתינה ואהבת חינםמפאת צנעת הפרט לא אוכל לפרט אך אומר רק זאת: לענת חלק גדול למה שאנחנו קוראים מתת בסתר. לא סוד שיש כאלה עם קשיים כאלה ואחרים, וענת תמיד שם, לא רק בשביל חיבוק ומילה טובה, אלא גם כורכת זאת בפתיחת כיסיה כמטפורה. ענת דמות צבעונית ומיוחדת ובמונחים שלי שחברות זה ערך עליון, ענת אחת השיאים במשוואה הזו. העזר כנגדה, עמית, קשה לי להיות אובייקטיבי לגביו, בגין העובדה שהיה שחקן מצטיין במחלקת הנוער, בעת כהונתי כיו"ר. עמית אמור היה להיות הכוכב הבא של הפועל כפר סבא ורק פציעה קשה מנעה ממנו להגיע לפסגה. יחד, ענת ועמית וכל בני משפחתם, מהווים בתפיסת עולמי את המשפחה האידאלית. דומני שיש רגעים שחש אני כאילו שכפלו אותה לעשר נשים ויש כאלה המוכנים להשבע שענת מסוגלת להיות בעשרה מקומות שונים בעת ובעונה אחת. אני גאה להיות חבר של ענת ועמית ונושא תפילה שירבו כמותם במושבה כי אז תהיה לנו מושבה טובה יותר, אוהבת יותר, מגובשת, אנושית ומעצימה יותר. כפר סבא. כפר סבא. כפר סבא".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות