חבר מועצת העיר לשעבר, שמעון פרץ, מאושפז בביה"ח כשהוא מורדם ומונשם, משפחתו מבקשת קריאת תהילים

חבר מועצת העיר לשעבר, שמעון פרץ, מאושפז בביה"ח כשהוא מורדם ומונשם, משפחתו מבקשת קריאת תהילים

מאת: אירית מרק

חבר מועצת העיר לשעבר, שמעון פרץ, מאושפז בביה"ח כשהוא מורדם ומונשם, משפחתו מבקשת קריאת תהילים
שמעון פרץ

בנו, יהודה פרץ פונה לציבור ומבקש קריאת תהילים "עברו קצת יותר מ 48 שעות ורק עכשיו מתחיל ליפול לי האסימון!
זה אתה שם במיטה שוכב…
חיכיתי שתחזור עם הקרואסונים ביום שישי שיהיה לאימא בשבת בבוקר.
חיכיתי שאחרי האוכל תוציא את הגלידות ותעשה את הטקס הקבוע.
"חיכיתי יום שישי שתתקשר שאני אשים לך פיתה על הגז… בשביל הקציצות של אמא.
חיכיתי לך שתחזור מבית הכנסת עם המבט הזה שיש לך שכל הבית מלא בנכדים ואורחים! חיכיתי שתבוא לסעודה שלישית עם הצוות הקבוע שלך…חיכיתי שתבוא ותצא בהצהרות, שמי שלא אוכל חמין בשבת ״ספק יהודי״.
חיכיתי לחירטוטים שלך שמפילים אותנו מצחוק. חיכיתי שתזמין פיצה או תאכל טוסט כמו כל מוצאי שבת! ישנתי עם אימא הלילה וחיכיתי שתבוא ותעשה רעש בחדר, בשביל שאני אחזור למיטה שלי. חיכיתי שתספר לנו עוד סיפור אחד על מרוקו.
״על האריות שהייתה הורג ביידים שלך ואוכל (נשיונל גיאוגרפיק קטן עליו) כל זה בשביל עוד חיבוק מהנכד המבטים שלהם שיש להם סבא גיבור על שווה לך הכל ועל איך שלא היו מתבלבלים עם הסירים של החמין בתנור המרכזי…״
אבל זה לא קרה…רחוב ויצמן דמם ביום שישי, חלקם סירבו להאמין. וחלקם הגדול פשוט לא מעכל. מאות טלפונים פקדו אותנו. האיש שפניו מחויכות תמיד,האיש שמעולם אבל מעולם לא פסל איש שישב איתו בשולחן חג/שבת! (מדובר בעשרות אלפים)

״האריה מנחל הדס״,מה לא עברת? מה לא עשית? מה אני אגיד לכם? ״שהכל טוב?, שעברנו גרועים מזה! שחשוב להיות אופטימיים?״ בן אדם נורמלי שקם בבוקר לעבודה לוקח איתו תרמיל, שבתרמיל שלו יש את מסע חייו ואת הדאגות שלו, משפחה, עבודה, ילדים.) אבא שלי מהרגע שהוא הגיע לכפר סבא! לפני 30 שנה! קודם כל התרמיל הפך לקונטנר… אבא שלי כל בוקר שהוא קם יש על הגב שלו עשרות משפחות, מה שאומר מאות אנשים. אבא שלי הוא אבא לכל כך הרבה אנשים. אבא שלי הוא סבא לאין ספור ילדים.(בלי קשר ל21 שכבר יש לו) אבא שלי סנדק למעלה מ140 פעם.(הלוואי וזה היה סתם מספר) אבא שלי הוא אור בקצה המנהרה לכל כך הרבה משפחות.
"אני כותב את זה עליך ומתפעל מהיכולות שלך כל פעם מחדש…זה הרי לא הגיוני לדאוג לכל כך הרבה אנשים מסביב ורק אז לעצמך! אלפים של טלפונים, הודעות, שיחות וידאו מחו״ל. הוא לא סלב, הוא לא אושיית אינסטגרם, הוא פשוט הוא והנה עכשיו כמכה ביום בהיר אתה שוכב מונשם ומורדם? באיזה קטע? קום כבר! זה לא מצחיק אותי!!
העוגה של היום הולדת שלך עוד במקרר…מעולם לא ביקשתי עושר,אתה לימדת אותי שאושר אמיתי נמצא בדברים הקטנים. אז בבקשה ממך רק תקום ותחזור כבר הביתה!
איך אתה אומר. ״אם הקדוש ברוך רוצה, גם מטאטא יורה.״ הקפה שלך עם כפית שטוחה וסוכרזית אחד מחכה לך, הוא וכל העיר".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות