דוברת חדשה לעיריית כפר סבא: חלי סממה פדידה

עיריית כפר סבא מקדמת בברכה לשורותיה את  חלי סממה-פדידה, מנהלת אגף א' דוברות והסברה במשרד התרבות והספורט בשנים האחרונות, לתפקיד מנהלת מערך ההסברה והדוברות בעירייה כפר סבא

חלי סממה פדידה. צילום סטודיו חגית

סממה-פדידה (32) הובילה קמפיינים רחבי היקף, ביניהם אירועי יום העצמאות, טקסי המשואות, אירועי שנת ה-70 למדינת ישראל, טקסים ואירועים ממלכתיים, תוכנית המתקנים הארצית בספורט, מהפכת סל תרבות עירוני ברשויות, הרפורמה בקולנוע, אירועי חודש הקריאה, לא לדאוגוסט ו-כתר המזרח, אירועי יום ההליכה העולמי, שבוע ספורט ישראל ועוד.

סממה-פדידה, שתיכנס לתפקידה בעירייה בחודש דצמבר הקרוב, קנתה לעצמה מוניטין של מנהלת מערך הסברה, אסטרטגיה ודוברות פרו-אקטיבית, יזמית בנשמתה, המקפידה על קצב עבודה מהיר ויעיל  בזמן אמת, תוך התייחסות לכל פרט ופרט.

על אף גילה הצעיר, ניסיונה המקצועי רחב, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. בעבר שימשה סממה-פדידה כיועצת לח"כ אורלי לוי- אבקסיס בכנסת, ולאחר מכן עבדה במגזר הפרטי, שם טיפלה בלא מעט משברים תקשורתיים, ביניהם משבר שדה דב,  משבר עובדי משרד החוץ ועוד.

במסגרת תפקידה האחרון שימשה, בין השאר, כדוברת היחידה, הכפופה למשרד התרבות והספורט – לשכת הפרסום הממשלתית והתמחתה  בתחומים רבים ומגוונים, שיש להם קשר ישיר לעבודה המוניציפלית.

ראש העיר, רפי סער: "אני מברך את חלי ומאחל לה בהצלחה בתפקידה החדש בעיריית כפר סבא. חלי היא אשת מקצוע מן השורה הראשונה, ואני סמוך ובטוח כי היא תוביל את מערך הדוברות וההסברה בעירייה לפסגות חדשות, תוך מתן שירות מיטבי לכל תושבות ותושבי העיר".

חלי סממה-פדידה: "הבסיס להצלחה הוא סימונם של מטרות ויעדים, המבטאים ראיה חדשנית ורחבה, תוך היכרות מצוינת עם השטח כל זאת תוך שמירה מיטבית  על הגינות, יושרה, אמינות והוגנות, בידיעה,  כי השמיים אינם הגבול. אני מודה לשרה מירי רגב על אמונה המלא בי, וכן תודה חמה למנכ"ל משרד התרבות והספורט יוסי שרעבי, לראשי המינהלים במשרד, לחבריי העובדות והעובדים במשרד. אני מגיעה לכפר סבא חדורת מוטיבציה ועתירת ניסיון, כדי להוביל יחד עם צמרת העיר בראשותו של ראש העיר רפי סער, את המשך הנסיקה של העיר בכל תחומי החיים".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות