מה עשיתי עבורכם: חבר המועצה, עו"ד יוסי סדבון, מדווח לציבור במלאת שנה לבחירות

העיתון המקוון המוביל – עקבו אחרינו לכל הידיעות כאן > השרון פוסט

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

עו"ד יוסי סדבון  – מועצת העיר – 2019 

בשנת הפעילות 2019 במועצת העיר כפר סבא פעלה סיעת "כפר סבא בראש" באופוזיציה בראשותו של עו"ד יוסי סדבון.

במהלך שנת העבודה פנה ראש העיר אליו פעמיים בבקשה להצטרף לקואליציה. סדבון הסביר אז, כי מאחר ולא התאפשר לסיעה מעמד וסמכות שיאפשרו לה לתרום לניהול העיר הוחלט שהסיעה תמשיך לבצע את תפקידה החשוב באופוזיציה

יוסי סדבון. צילום: דניאלה קונטיני

עו"ד יוסי סדבון שימש במהלך שנת הפעילות כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת, חבר ועדת המשנה לתכנון ובנייה וחבר הוועדה להנצחת נפגעי פעולות איבה.

במסגרת פעילותו במועצה ביחד עם חברי הסיעה עו"ד קרן חגואל גרשון ורו"ח תהילה מימון הוגשו שאילתות והצעות לסדר שדנו בנושאים החשובים לעיר כפר סבא ובהם : שוויון חברתי וצמצום פערים בכפר סבא, חוג לכל ילד ומסגרות חינוכיות אחרי שעות הלימודים לתלמידי בתי הספר היסודיים, עידוד השימוש בכלים רב פעמיים, שילוב נשים בעמדות מפתח בהנהגת העיר, פרסום לציבור בדבר הסדר למניעת ניגוד עניינים, שקיפות בוועדה לתכנון ובנייה, מועצת החינוך והתכנית האסטרטגית. 

עו"ד יוסי סדבון פנה ליועץ המשפטי לממשלה בגין פעולה בניגוד לחוק תכנון ובניה בעקבות החלטת מועצת העיר בהסתמך על חוות דעתו של היועץ המשפטי של עיריית כפר סבא, למנות את יובל לוי שאינו סגן ראש עיר כממלא מקום יו"ר וועדת המשנה לתכנון ובנייה. בעקבות חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה המינוי בוטל . 

בנוסף הגיש בקשה לרשם האגודות השיתופיות ולממונה על המחוז במשרד הפנים בבקשה לפעול להפסקת פעילות ראש העיר רפי סער בתפקיד כיו"ר הוועד המנהל של  "מפעל המים כפר סבא אגודה חקלאית שיתופית בע"מ" בטענה לניגוד עניינים מובנה וקבוע. פנייה זו ממתינה להתייחסות העירייה ומפעל המים האמורה להינתן במהלך חודש נובמבר 2019.

לשנה הפעילות הבאה יש בכוונתו של עו"ד יוסי סדבון לעסוק בנושא תכנית המתאר הכוללנית, בתכנית האסטרטגית לחינוך, בחינת התקציב השנתי ומתן דגש לתמיכה מוגדלת לספורט ילדים, נערים, נוער ונשים. פיקוח על אופן פעילות המועצה באמצעות הוועדה לענייני ביקורת.

עו"ד יוסי סדבון 

סיעה: כפר סבא בראש

כתובת:  מורדי הגטאות 32 ב'

טל' : 09-7428684

טל' נייד: 050-5510535

פקס: 09-7603657

מייל: sedbony@gmail.com

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות