מה עשיתי עבורכם: המשנה לראש העיר, אורן כהן, מדווח לציבור במלאת שנה לבחירות

העיתון המקוון המוביל – עקבו אחרינו לכל הידיעות כאן > השרון פוסט

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר

בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

אורן כהן  – מועצת העיר – 2019 

"אחרי מערכת בחירות אינטנסיבית (שלא נדבר על עוד שני מערכות בחירות ברמה הארצית אותם הייתי צריך לנהל כיור הליכוד), נבחרתי שוב לקדנציה נוספת שלישית במספר. מוניתי לסגן ראש העיר ברוטציה ויו"ר הקואליציה. אחרי תקופה לא קלה שעברה העיר אלו תפקידים מאתגרים במיוחד. כיור ועדת המכרזים נדרשתי לכנס את הועדה באינטנסיביות ולהדביק פערים בשל העובדה שהועדה הכה חשוב להתנהלות העירייה לא התכנסה הרבה זמן.

אורן כהן
"כיו"ר גלי השרון אישרנו תקציב ואנו נערכים לשדרוג המועדון לשיפור חווית הלקוח שנכנס בשערי המועדון.
"כמחזיק תיק החינוך הציוני אנו מוציאים טיולים רבים בנושאי מורשת וציונות וכן ביום שני תתחיל העונה הרביעית של סדרת ההרצאות והשנה בסימן אירועים בתולדות המדינה. כ-200 תושבים מגיעים להרצאות וממלאים את האולם בגלר עד לאפס מקום.
כמו כן אני משתדל להיות שותף פעיל בכל ההחלטות המובאות להנהלת העיר ומועצת העיר. אני מקפיד לפגוש תושבים רבים בכל שבוע ולסייע כמיטב יכולתי. מיותר לציין שכל פעילותי זו היא בהתנדבות מלאה מזה כמעט 20 שנים בחיים הציבוריים.
"בשנה הבאה אבקש להמשיך את תנופת העשייה לרבות בתחום החינוך הציוני. נמשיך את סדרת ההרצאות, הטיולים והמפגשים. בימים אלו אנו שוקדים על חידון הציונות שהצליח עד מאד בעבר. אמשיך לקדם את הספורט. כמובן שאמשיך להיפגש עם תושבים ולסייע כמיטב היכולת. אבקש לתרום את חלקי בתיאום העשייה הקואליציונית וכמובן אני כאן לכל דבר ועניין שאוכל".

אורן כהן, המשנה לראש העיר

מחזיק תיק קשרי כנסת ממשלה ורגולציה, תיק חינוך ציוני, ותיק הקליטה והעלייה.

סיעה: ליכוד

כתובת: הרצל 61/6

טל' נייד: 052-3271926

מייל: c0505770627@gmail.com

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות