מה עשיתי עבורכם: חברת המועצה, הדר לביא מדווחת לציבור במלאת שנה לבחירות

העיתון המקוון המוביל – עקבו אחרינו לכל הידיעות כאן > השרון פוסט

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

הדר לביא – מועצת העיר – 2019 

"יש לי הזכות לעבוד עבור תושבי כפר סבא ולנסות לקדם את העיר כחברת מועצה וכראש סיעה. הפעילות הראשית שלנו כחברי מועצה היא קודם כל – להיות שם עבורכם התושבים, לענות לפניות שלכם, לחזור אליכם עם פתרונות או הכוונה ולקדם את העיר. לעבוד יד ביד עם עובדי העירייה המצוינים שלנו ולקדם את העיר הזאת גבוה גבוה, כמו שמגיע לה. לצד זה, כחברי אופוזיציה, התפקיד שלנו הוא להפעיל ביקורתיות ולוודא שהתהליכים שמתבצעים בעיר מתבצעים בצורה נכונה, ערכית וכמובן חוקית

הדר לביא
"השנה עסקתי רבות בשיפור מערכת החינוך לגיל הרך, במערכת הכספים העירונית ובמערך המכרזים (דרך ועדות כספים ומכרזים), בשקיפות ונגישות של מידע עירוני, כל זה לצד פעילות אקטיבית ב-10 ועדות עירוניות ובדירקטוריון החברה העירונית לתרבות ופנאי. לצד נושאים אלו עסקתי לצערי השנה במניעת שחיתות ויישום מינהל תקין. הצלחתי, יחד עם חברי סיעתי, חברי האופוזיציה ותושבים אכפתיים, לסכל חלק מהמינויים לא תקינים שלהנהלת העיר הייתה כוונה למנות, לרסן הוצאות כספיות מוגזמות ולהיות עין פקוחה עבורנו הציבור לסוגיות האלו. כל זאת – בהתנדבות מלאה.
"כחברת מועצה אני זמינה לכל תושב ותושבת, ומעודדת אתכם להמשיך ולפנות אלי בכל דבר ועניין. אני רואה בזמינות של נבחרי הציבור לכם התושבים סוגיה קריטית בשיפור המערכת העירונית שלנו. כחלק מזה- קידמתי את השקיפות של נבחרי ציבור ושל העירייה לתושבים. אני מאמינה שזמינות ושקיפות הם בסיס למחויבות ציבורית אמיתית.
"בשנה הבאה אמשיך לקדם את איכות החיים שלנו בעיר, לענות לכם על כל פנייה, לעמוד על המשמר כנגד שחיתות ומנהל לא תקין ולוודא שאנחנו התושבים מקבלים תשובות אמתיות. כל זאת לאחר חזרתי מ"חופשת" לידה אליה אני עתידה לצאת".

הדר לביא 

סיעה: כפר סבא מתקדמת

כתובת: טרומפלדור 23

טל' נייד: 054-5434913

מייל: hadarlav@gmail.com

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות