מה עשיתי עבורכם: חבר המועצה, ד"ר קובי רפאל מדווח לציבור במלאת שנה לבחירות

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

ד"ר קובי רפאל – מועצת העיר – 2019 

כאחראי על קליטת העליה מצרפת פעלתי לסיוע לעולים מצרפת במטרה להקל על קליטתם המלאה בארץ. דאגתי לילדים לפעילות לאחר שעות הלימודים ולעזרה בלימודים.
קיימנו אירועים שונים לעולים ואני משמש כתובת לכל פנייה או בעיה. "כמו כן אני חבר פעיל בוועדת ביקורת. בתפקיד זה בחנתי את נושא מקסום הכנסות אגף הרווחה בשנת 2018 וגיליתי כי לא קיבלנו את מלוא התקציבים המגיעים לנו ממשרד הרווחה.  בעקבות בדיקתי זו, מתבצע מעקב על מנת להבטיח מיצוי קבלת מלוא התקציב המגיע לעירייה ממשרד הרווחה.
"אני יחד עם שאר חברי סיעת תנופה פעלנו לשמירת הסטטוס קוו בעיר במטרה לשמור על מרקם היחסים המצוין הקיים בין המגזרים השונים בעיר

קובי רפאל
"פעלתי לקידום ולסיוע לבית המדרש הקהילתי בעיר אשר פעיל 7 ימים בשבוע ונותן מענה בפעילות לילדים לבני נוער ולמבוגרים. אני אמשיך לפעול לרווחת תושבי העיר וכן לשמש כתובת לעולים מצרפת.
"אני מגבש תכנית פעולה להרחבת קליטת העולים מצרפת בכפר סבא וכמובן אפעל יחד עם חברי לסיעת תנופה לשמירת הסטטוס קוו בעיר ולהרחבת הפעילות לציבור הדתי החרדי והמסורתי".
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות