מה עשיתי עבורכם: חבר המועצה, מאיר מנדלוביץ מדווח לציבור במלאת שנה לבחירות

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

מאיר מנדלוביץ – מועצת העיר – 2019 

מאיר מנדלוביץ חבר מועצה בעל סגנון ורקע אחר. הוא מגיע למועצה לאחר שנים של ניהול בחברות היי-טק בין לאומיות ומביא ניסיון שונה. בישיבות המועצה הוא ממלכתי ומשתף פעולה עם הקואליציה. את עיקר העבודה מספרים חברי מועצה, הוא עושה מאחורי הקלעים בשיחות וישיבות סגורות

במילותיו שלו: כמי שהקים קבוצות הורים ומייצג את העיר בפורום החילוני אני עוסק רבות בנושאי דת ומדינה. אני מנסה לעשות ולייצג את הציבור החילוני בעוד אני חבר בקואליציה עם מפלגת תנופה הדתית ומצליח לשמור על קשר טוב וכבוד הדדי עם ראשיה. רוב הנושאים בהם טיפלתי התנהלו מחוץ לכותרות בהם הוצאת עמותה קיצונית מחטיבת ביניים, פעילות למען שמירת צביונה של שכונת סביוני הכפר כשכונה חילונית-קהילתית ועוד נושאים רבים נוספים. חלק מהיעדים שלי לתקופה הקרובה הם להגיע להסכמות רחבות עם כלל הסיעות על מניעת כניסת עמותות שזרות לעיר שלנו. בימים אלו אני פועל גם, עם שאר סיעת מרצ, כדי לצרף את כפר סבא לפרויקט האוטובוסים בשבת של עיריית תל אביב.

לאחרונה התחלתי לעסוק בנושא הבאת עסקים לעיר ובמיוחד חברות הייטק. בשיתוף ראש העירייה רפי סער וחבר המועצה יובל לוי אנחנו פועלים למנף העובדה שבכפר סבא מתגוררים כישרונות רבים בתחום התוכנה והחומרה כדי להביא לעיר מעסיקים מהשורה הראשונה. פעולות כאלו ישפרו את איכות החיים של התושבים, יגדילו את הכנסות העירייה ויקטינו את עומסי התנועה כי יותר תושבים יגורו קרוב לעבודה.

אני גאה להיות חלק ולתמוך בכל העשייה של סיעת מרצ לצד עילאי הרסגור-הנדין, פליאה קטנר ולירית שפיר שמש. אנחנו, בסיעה לא רק חברים טובים אלא גם צוות מגובש שמצליח לקדם רבות את העיר בנושאי תחבורה, נגישות, גאווה וקיימות. התחלתי את פעילותי הציבורית מקבוצה שמקדמת שבילי אופניים ואני שמח לתמוך בביצוע של שבילי האופניים החדשים שבחודשים הקרובים יתחילו להיות זמינים לרוכבים לצד תוכנית קווי האוטובוס החדשה ופרוייקט "מהיר לעיר" שיזניק את רחוב וייצמן.

אני מתגורר בשכונת סביוני הכפר ושמח להיות חבר המועצה הראשון שמגיע מהשכונה. אני שמח לעזור לתושבי השכונה, לייצג אותם בעירייה ולעזור להם לקדם את ענייני השכונה. יש לשכונה פעילים חברתיים מדהימים שיוזמים ומקדמים את השכונה קדימה – מרגע שהתחברו לאנשים המתאימים בעירייה ישר רואים את התוצאות.

מאיר מנדלוביץ

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות