מה עשיתי עבורכם: חברת המועצה, עדי לוי סקופ, מדווחת לציבור במלאת שנה לבחירות

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

עדי לוי סקופ – מועצת העיר – 2019 

עו”ד עדי לוי סקופ, יו”ר סיעת “הרשימה שלנו”, הנה מחברות המועצה הבולטות והפעילות ביותר ומחזיקה בתחומי אחריות נרחבים ביותר בכל קנה מידה.

עדי מחזיקה ב-3 תיקים- תיק התרבות העירוני הכולל את החינוך המשלים, תיק השכונות הירוקות ויו”ר מועצת נשים. 

בנוסף, עדי מכהנת כיו”ר ועדת התרבות העירונית, מ”מ יו”ר דירקטוריון החברה לתרבות ופנאי, חברת ועדת החינוך, ועדת איכות הסביבה, ועדת הכספים והועדה למיגור אלימות ונוסף מונתה לאחרונה לחברת ועדת הביקורת של מפעל המים

השנה הראשונה של עדי הייתה גדושה בעשייה מסביב לשעון ובהצלחות מרובות. 

בנושא התרבות עדי הובילה ביחד עם ראש העיר מהפכה של ממש, כפר סבא הפכה להיות שוקקת חיים ומוקד של כלל השרון עם שפע אירועים ופסטיבלים חדשים, אירועי הקיץ שהיו השנה נרחבים ומגוונים מאי פעם, העדלאידע חזרה לויצמן, פעילויות שישירושלים במדרחוב, שבת תרבות ושישי תרבות, אירועי יום העצמאות, פסטיבל סרטים וטקס פרסי אופיר שהתארח לראשונה בכפר סבא ועוד.

עוד התמקדה עדי בהרחבת הפעילות הקהילתית של המרכזים הקהילתיים והיצע החוגים, חיזוק מעמד האמנים האמניות בעיר ודאגה להשתתף בכל התערוכות שהושקו בעיר ובאירועים רבים, בחיזוק מעמדו של מרכז ארטקיימא כמרכז מוביל ומוקד משיכה, עדי יזמה את הקמת מרכז “מייקרספייס” בארט קיימא ובימים אילו עוסקת ב-2 יוזמות נוספות שלה שיצאו לאור בקרוב- מועדוניות לילדי ביה”ס בגילאי ג’-ו’ וקייטנת אחים וכן פרויקט חדש המיועד להשקה בחנוכה.

בשנה הקרובה עדי תתמקד בהרחבה משמעותית של פעילות התרבות הקהילתית בעיר עם אירועי קהילה המוניים כגון קמפינג ושפע יוזמות חדשות, חידוש בית הסטודנט במרכז העיר כמוקד פעילות תרבות וקהילה עירוני, חידושים רבים בכלל האירועים והפסטיבלים בעיר, השקת גלריית ילדים, הנכחת האמנות במרחבים הציבוריים והרחבת קהל היעד, הגדלת תכנית המנויים בהיכל, המשך חיזוק הקונסרבטוריון והקשר לקהילה ובקידום משמעותי של כלל פעילות מחלקות אגף תרבות והחברה לתרבות ופנאי. 

גולת הכותרת של פעילותה של עדי בשכונות הירוקות הינה הקמת חטיבת הביניים החדשה בשכונה 60 בעלות של כ-65 מיליון ₪. בנוסף בנייה חדשה בביה”ס היסודיים ש”י עגנון, לאה גולדברג ותוספת בניין מפואר ברחל המשוררת בעלות של כ- 3.5 מיליון ₪ שעתיד להסתיים בחודש הקרוב. תנופת הבנייה והפיתוח נמשכה עם סיום הבנייה בימים אילו של מועדוני הגמלאים והנוער ותחילת העבודות להקמת הקאנטרי החדש. עוד עסקה עדי נמרצות בחיזוק תנועות הנוער בשכונה ובעיקר בתנועת הצופים ועסקה רבות בנושאי תחבורה ותנועה ובמהפיכת כחול-לבן שתחל בחודש הקרוב בשכונה 80.

בשנה הקרובה עדי תתמקד בהמשך בניית החטיבה החדשה, מפגע ריח מבראון וזיהום אויר, המשך הבנייה והפיתוח של השכונה- קריית התקשורת, מתחם קניאל ועוד, תכנון מבני קבע לתנועות הנוער, בניית הקאנטרי החדש, שיפוץ גן הברון מנשה ופתיחתו לציבור, הרחבת הפעילות הקהילתית, טיפול בנושאי תחבורה ותנועה, פרויקט גדול לשיפור חזות השכונה, הביטחון והבטיחות, חיזוק הקהילה ועוד. 

מועצת הנשים תחת הנהגתה של עדי הכפילה את פעילותה ומיצבה את העיר כמודל ארצי לחיקוי בקידום שוויון מגדרי. עדי דאגה להרחבה משמעותית של הפעילות בנושא שוויון מגדרי ויזמה פרויקטים רבים כגון חינוך מודע מגדר בגני הילדים ובביה”ס, קידום נשים בכירות- 2 מחזורים של קורס דירקטוריות, ייצוג נשי של 50% בועדות העיר, הקמת מועדון הנקה חדש, קידום נשים בספורט והשקת “מטפסות למעלה” ויזמה את הקמתו של מועדון נשים בוגרות בגילאי 55+ שנקרא “חמישישיות” ויושק בחודש הבא. 

בשנה הקרובה עדי תמשיך בהרחבת פעילות מועצת נשים והקמת קהילות נוספות, תעסוק באירועי העשור להקמת מועצת נשים, תוסיף הכשרות רבות לנשות העיר ותחזק את השת”פ עם ארגונים מובילים ארציים על מנת להמשיך ולמצב את העיר כמובילה בשוויון ברמה הארצית. 

בנוסף לשלל פעילויותיה, עדי פעילה מאד בכלל הוועדות בהן היא חברה והיא מחזיקה בשיא נוכחות בוועדות ובישיבות ובאירועים המתקיימים בעיר. 

עדי מסכמת “אני גאה מאד בעשייה שהובלתי במהלך שנת כהונתי הראשונה במועצת העיר ומבקשת להודות לראש העיר על האמון הרב והשותפות לדרך ולחזון ולחברי/ות מועצת העיר, להנהלת העיר וכלל עובדות ועובדי העירייה העושים עבודת קודש של ממש, לחברי וחברות סיעתי שממשיכים בעשייה בלתי פוסקת ובהתנדבות למען כל העיר ולכל השותפים והשותפות לעשייה. אני מאחלת לכולנו המשך עשייה נמרצת, מסורה, ערכית ומלאת אהבה לעיר המקסימה שלנו”.

תגובות

תגובות