גרשון מציעה : "משכן לחברי הקהילה הגאה בכפר סבא". הרסגור "זה לקוח מהמצע שלנו"

חברת האופוזיציה, קרן גרשון תעלה בישיבת מועצת העיר הקרובה הצעה להקים משכן לבני הקהילה הגאה בעיר "משיחות שערכתי עם נציגי הקהילה הגאה בעיר, עלה הצורך במשכן קבוע לפעילויות קהילתיות", מסבירה גרשון "מתוך הכרה באתגר זה, ומתוך רצון לאפשר לחברי הקהילה הגאה לממש את זכותם לקבל שירותים עירוניים כוללים, נעלה בישיבת המועצה הקרובה הצעה לסדר אשר קוראת להקמת מרכז קהילתי עירוני לקהילה הגאה, כאן בכפר סבא"

קרן גרשון

לדבריה, מרכז שכזה, יהווה פלטפורמה חברתית ותרבותית לחבריה, וכן מרחב פתוח ובטוח לנוער גאה להגיע ולעסוק בזהותם המינית או/ו המגדרית. אנו נשמר את כפר סבא כעיר פלורליסטית, שמכבדת ומעניקה שירותים מגוונים לכלל הקבוצות באוכלוסיה.

עילאי הרסגור הנדין "חברי סיעת מרצ כפר סבא מברכים את חברת המועצה קרן חגואל-גרשון על אימוץ המדיניות אותה מקדמת הסיעה בעירייה בנושא קהילת הלהט"ב. כל ההצעות בנושא אותן הגישה למועצה כבר מקודמות ונמצאות בתהליך עמוק בשיתוף עם פורום גאווה בכפר סבא כחלק מתהליך העבודה העירוני.

במסגרת זו נערכו פגישות לאיתור מקום מתאים ולמימון למרכז פלורליסטי עירוני, שבין היתר ישמש את הקהילה הגאה. זאת בנוסף למקום אותו מקצה כבר כיום עיריית כפר סבא לשימושו של איג"י. נושא עו"ס לקהילת הלהט"ב נמצא בתהליך מול האגף לשירותים חברתיים קהילתיים. העירייה מימנה את אירועי חודש הגאווה שהיו בעיר, ואשר בשנה הבאה ישודרגו בעקבות פעילותה של מחזיקת תיק הקהילה פליאה קטנר.

מחזיקת תיק הקהילה פליאה קטנר: "אני כל כך שמחה שקרן מצטרפת לשינוי הגדול שאני מקדמת כאן בכפר סבא. מאז שנכנסתי לתפקידי אני עובדת ביחד עם פורום גאווה בכפר סבא כדי להגשים את חזוני להפיכת כפר סבא לבית חם לקהילה הגאה. מדובר בתהליך שנמצא בעבודה יומיומית. לכן ההצעה לסדר אולי חשובה על מנת להעלות את המודעות לנושא, אבל מה שיעשה את השינוי הוא מה שנעשה בפועל בתוך העירייה, וכאן אנחנו נמצאים כבר בדרך הנכונה. כפר סבא הייתה ותהיה עיר סובלנית ופלורליסטית וכולם מוזמנים להצטרף אליי ואל חבריי למען המטרה".

סגן ראש העירייה עילאי הרסגור-הנדין: "כל הרעיונות שהועלו בהצעה לסדר הם נהדרים, במיוחד כשהם לקוחים ישירות מהמצע שלנו ומהפעילות שאנחנו מובילים בקואליציה. אנחנו עובדים עליהם כבר חודשים רבים, וכיף לראות עוד חברי מועצה שמצטרפים לתמיכה בקהילת הלהט"ב. אני קורא לקרן חגואל-גרשון להצטרף אלינו לקואליציה שבה באמת מגשימים את הדברים בפועל ולא רק מעלים אותם להצבעה סמלית במועצה. זוהי הדרך האמיתית לתמוך בקהילה ולהביא את הערכים המשותפים שלנו לביצוע".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות