מה עשיתי עבורכם: חבר המועצה, אמיר סילבר מדווח לציבור במלאת שנה לבחירות

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

אמיר סילבר – מועצת העיר – 2019 

"אני משתייך לסיעת ״כפר סבא מתקדמת״. יחד עם חברי לסיעה, חברי המועצה פנחס כהנא והדר לביא אני חלק מהאופוזיציה, ופועל בהתנדבות, עבור תושבי העיר כפר סבא.
בחרתי להיות חבר בוועדות נגישות, ספורט, ועדה למיגור אלימות סמים ואלכוהול ובוועדה לקידום מעמד הילד. הוועדות האלו משקפות המשך ישיר לפעילות שלי בכפר סבא מנערותי ועד היום.
"בשנה האחרונה אני פועל למען שקיפות ובקרה במפעל המים. עובד על הקמת ועדת ביקורת, קבלת מידע על פעילות מפעל המים והוצאות הכספים (שלצערי חלקם לא דווחו לחברי המועצה בכלל ובעיקר לחברי ההנהלה). מעטים יודעים שמפעל המים עוסק בניהול נכסים עירוניים שעלותם עשרות מיליוני שקלים.
אני פועל למען קידום נושא חינוך מלידה בעיר, נושא אותו למדתי לעומק במהלך השנים האחרונות והוא קרוב מאוד ללבי.
"אני זמין עבור כל תושב שזקוק לעזרתי ומעניק מענה בנושאים רבים ובעיקר להורים בגנים ובבתי הספר (בטיחות, בטיחות בדרכים תזונה וכדומה). הסמכתי כממונה בטיחות בעבודה וממונה בטיחות מוסדות חינוך מאפשרת לי להעניק ייעוץ ונקודת מבט מקצועית בתחום חשוב זה. אני מזמין אתכם לפנות אלי בנושאים אלו ואחרים בשמחה.
יחד עם חברי לסיעה אלן טנמן אני פועל לקידום חזון אפס – עיר עם אפס נפגעי תאונות דרכים.
"אני מגיע לכל ישיבה, התייעצות ופועל לקידום האג'נדה בשמה נבחרתי : עיר ידידותית להולכי רגל, לילדים ומבוגרים, לרוכבי אופנים וקורקינט, שקיפות, ניהול תקין של החברות העירוניות למיניהן וכמובן חינוך מלידה כבר משלב התכנון העירוני. אני גאה לעבוד עבור תושבי העיר שלי!".
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות