מה עשיתי עבורכם: חבר המועצה, ממה שיינפיין מדווח לציבור במלאת שנה לבחירות

מאת: אירית מרק

לפני שנה התקיימו הבחירות ברשויות המקומיות. זוכרים את מערכת הבחירות הקשה שהתחוללה בכפר סבא ? קשה לשכוח מה שהיה כאן.
נבחרי הציבור נאבקו על כל קול ונלחמו על חייהם, בכדי לקבל את הקול שלכם בקלפי.
הם חרשו את העיר, ביקרו אצלכם בבתים, ענו לכל שיחת טלפון, שלחו לכם אסאמאסים והודעות בווטסאפ או במייל, הסבירו פנים והנעימו זמנם איתכם עם הבטחותיהם.
היו גם השמצות מכוערות, מאבקים נוראיים ומבישים, איומים בתביעות לשון הרע האחד נגד השני, עימותים ולכלוכים. הרבה לכלוכים…

מועצת העיר


בכל מקום תמצאו, בין הנבחרים, נבחרות ציבור, חברות מועצה וחברי מועצה, שעדיין, גם אם חלפה שנה, מתקשים לקבל ולעכל את דין הבוחר וממשיכים באותה מתכונת לכלוכים של הבחירות.
יש נבחרי ציבור שהוכיחו שהם קשובים במהלך השנה. הם דאגו, פנו, טיפלו, פעלו וקידמו. שליחי ציבור אמתיים שמיד מרגישים בלב שהם באים ברוח טובה, עם רצון אמיתי לסייע, לעזור ולשפר.
אני כמובן מתכוונת לנבחרי הציבור שעמלו והתייחסו באופן רציני ואחראי לפתור בעיה כלשהי בה נתקלתם. לא לכאלה שיזמינו אתכם לכוס קפה, ויסמנו וי כשיוסיפו אתכם לרשימת בוחרים פוטנציאליים לבחירות הבאות. אני מתכוונת לאלה, שהרגשתם בלב שממש הופכים עולם לפתור לכם את הבעיה, אם זה ליד הבית, בבית הספר, בגן או בכל מקום אחר. אז בשבועיים הקרובים אפרסם כאן, סיכום פעילות שנתי של כל חבר וחברה במועצת העיר.
פניתי לכל 21 נבחרי הציבור, בהם בחרתם אתם, וביקשתי מהם דיווח על שנת פעילותם. מה הם עשו בשנה האחרונה ומה על הפרק.
אני מאמינה שכולם או לפחות רובם יכבדו אתכם ויעבירו דיווח בהקדם, כך שאוכל לספר לכם במה היו עסוקים חברי וחברות המועצה מאז בחרתם בהם

ממה שיינפיין – מועצת העיר – 2019 

בן 70 נשוי לד"ר ורדה שיינפיין, אב לשתי בנות מדהימות, סבא ל- 5 נכדים יחידי סגולה.

דור שלישי בכפר סבא, בן למשפ' מייסדים. למעלה מ 30 שנה של פעילות ציבורית בהתנדבות מלאה למען העיר. חבר מועצת עיר משנת 2010. "אחד מהישגיי המרגשים : הקמת הקתדרה החדשה כפר סבא, אני הוגה הרעיון להקמתה ואחראי על פעילותה. הקתדרה החדשה מהווה נדבך מוערך וחשוב לתושבי העיר, בנושאי הגות, העשרה, תרבות הפנאי. (הרצאות, קורסים, סדנאות, טיולים, לימודים ועוד..) בעיר כפר סבא כ- 25,000 תושבים מעל גיל 65. אני בשלבי הקמת פרויקט ייחודי נוסף שלי *מנהלת גמלאים ואזרחים ותיקים אשר אני אעמוד בראשה. פרויקט הדגל הזה ייתן מענה לכל רוחבן ואורכן של הפעילויות לגילאים המדוברים בנושאי: תעסוקה, חינוך, בריאות, נגישות, הנדסה, ספורט, תרבות הפנאי, ועוד..

"אני בשלבי הקמת 2 פרויקטים ייחודים ומרגשים, יחד עם קבוצת אנשים מדהימים ומרגשים, אנו פועלים וללא לאות להקמת מוזיאון השואה למען תושבי העיר ומכל מגוון הקשת העדתית, ומועדון לדור שני לשורדי שואה. הכל למען תושבי העיר ובהתנדבות מלאה".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות